wtorek, 21 marzec 2017 00:00

Stop pożarom traw

Już od wielu lat przełom zimy, wiosny oraz przedwiośnie to okresy, w których wyraźnie wzrasta liczba pożarów łąk i nieużytków. Wiele osób wypala trawy i nieużytki rolne, tłumacząc swoje postępowanie chęcią użyźniania gleby.

krusW okresie wakacji 2017 roku KRUS organizuje turnusy rehabilitacyjne dla dzieci rolników, których przynajmniej jedno z rodziców (prawnych opiekunów) podlega ubezpieczeniu społecznemu rolników z mocy ustawy. Jeżeli rolnik ubezpieczony jest na wniosek w pełnym zakresie - ubezpieczenie powinno trwać nieprzerwanie co najmniej rok.

krusW Monitorze Polskim z 15 marca 2017 r., poz. 261, opublikowano Obwieszczenie Prezesa Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego z dnia 8 marca 2017 r. w sprawie wysokości miesięcznej składki na ubezpieczenie wypadkowe, chorobowe i macierzyńskie w II kwartale 2017 r.

OGŁOSZENIE

piątek, 03 marzec 2017 00:00

Kujawsko-Pomorskie mistrzostwa OFF-ROAD

KUJAWSKO-POMORSKIEMISTRZOSTWA OFF-ROAD to inicjatywa organizatora Poland Trophy, Przeprawowych Mistrzostw Penrite H6 oraz cyklu Mistrzostw Off Road, która powstała w 2015 roku i została przeprowadzona na terenach Wąbrzeźna, Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

Pozostałe

Ośrodek wypoczynkowy w Przydworzu