Zjawisko: Oblodzenie Stopień zagrożenia: 1 Przebieg: Prognozuje się lokalnie zamarzanie mokrej nawierzchni dróg i
Zjawisko: Przymrozki Stopień zagrożenia: 1 Przebieg: Prognozowany jest spadek temperatury powietrza do około -2°C,
Zarząd Powiatu w Wąbrzeźnie w dniu 14 marca 2024 r. podjął uchwałę Nr 220/440/2024 r. zmieniającą uchwałę Nr
Dzięki e-Korespondencji można wysyłać i odbierać dokumenty, w tym zaświadczenia, elektronicznie za pomocą konta w
Zamrożenie cen energii zostało przedłużone do końca czerwca 2024 roku. Dla większości gospodarstw domowych limit
W pierwszym tygodniu marca br. udostępniono w e-Urzędzie Skarbowym (e-US) deklaracje przeznaczone dla osób prawnych.
W poniedziałek 11 marca 2024 r. sołtysowie z naszej gminy spotkali się z Wójtem Gminy Ryńsk Władysławem Łukasikiem oraz
  • Ostrzeżenie meteorologiczne: oblodzenie
  • Ostrzeżenie meteorologiczne: przymrozki
  • Uwaga! Zmiana godzin dyżurowania Apteki Centralnej w Wąbrzeźnie
  • Naczelnik Urzędu Skarbowego w Wąbrzeźnie zachęca do korzystania z e-Korespondencji w e-Urzędzie Skarbowym
  • Zwiększony limit na tańszy prąd w 2024 roku. Oświadczenie tylko do 31 marca!
  • e-US CIT
  • Spotkanie z okazji Dnia Sołtysa
System informowania mieszkańców

Urząd Gminy Ryńsk uruchomił system informowania mieszkańców za pomocą krótkich wiadomości tekstowych.
Dzięki bezpłatnym SMS-om mieszkańcy Gminy będą powiadamiani o zagrożeniach, awariach, wydarzeniach kulturalnych i sportowych, oraz innych wydarzeniach z życia gminy.

Aby się zarejestrować i otrzymywać bezpłatne SMS-y z informacjami należy wysłać wiadomość SMS o treści "TAK.NR.KODU" na numer 513 521 124.,  Wykaz kodów przedstawiamy poniżej. Przykładowo, dla Sołectwa Cymbark wysyłamy sms o treści: TAK.SOL.01
Użytkownik ponosi tylko koszt wiadomości SMS, przy pomocy której rejestruje się lub wyrejestrowuje z systemu. Jest to cena zwykłej wiadomości SMS, właściwa dla operatora telefonii komórkowej, w której Użytkownik ma telefon komórkowy. Użytkownik otrzymuje wiadomości SMS z Serwisu Informacyjnego SMS bez ponoszenia żadnych kosztów, gdyż za wiadomości te płaci ich nadawca, czyli Gmina.

Aby wyrejestrować się z Serwisu Informacyjnego SMS, należy ze swojego telefonu komórkowego wysłać wiadomość SMS na numer telefonu 513 521 124 o treści: REZYGNACJA.
Wyrejestrowania z Serwisu Informacyjnego SMS, należy dokonywać zawsze z tego samego numeru telefonu, z którego nastąpiła rejestracja.

Wszelkie uwagi dotyczące funkcjonowania systemu prosimy kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

WYKAZ KODÓW REJESTRUJĄCYCH

KOD