W związku ze zwiększonym zainteresowaniem przedsiębiorców w zakresie danych we wpisach zwracamy się z uprzejmą prośbą o
Powiatowy Urząd Pracy w Wąbrzeźnie wraz z Wojewódzkim Urzędem Pracy w Toruniu organizuje w dniu 06 czerwca 2018 r.
Energa-Operator informuje, że nastąpi przerwa w dostawie energii elektrycznej dla mieszkanców zasilanych z
7 kwietnia 2018 roku w świetlicy wiejskiej w Stanisławkach odbyło się Zebranie Wiejskie mieszkańców Sołectwa
Dnia 05.05.2018 r. w miejscowości Ryńsk miały miejsce Gminne Obchody Dnia Strażaka. Gospodarzami uroczystości byli
Przychodnia "KEMED" w Wąbrzeźnie, ul. Matejki 20C zaprasza na bezpłatne badanie ostrości wzroku. Badanie odbędzie się w
Zakład Komunalny Gminy Ryńsk ul. Mickiewicza 21, 87-200 Wąbrzeźno zatrudni ratownika na okres lipiec-sierpień 2018 r.
  • Komunikat Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii w sprawie numeru PESEL w bazie CEIDG
  • Targi pracy w Wąbrzeźnie
  • Informacja o planowanych przerwach w dostawie energii elektrycznej
  • W Stanisławkach wybrano nowego sołtysa
  • Gminne obchody Dnia Strażaka
  • Bezpłatne badanie ostrości wzroku
  • Praca dla ratownika w Ośrodku Wypoczynkowym w Przydworzu
Film edukacyjny pn. "112 w kolejce po życie"

Tylko w 2015 r., w Centrach Powiadamiania Ratunkowego w Polsce odebrano ponad 21 milionów zgłoszeń z czego ok. 85 % tj. prawie 18 milionów było złośliwych, fałszywych i anulowanych!!! Każdego dnia operatorzy numeru alarmowego odbierają ok. 25 tysięcy fałszywych zgłoszeń!

W ramach rządowego "Programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań Razem bezpieczniej im. Władysława Stasiaka na lata 2016 i 2017" zrealizowany został film edukacyjny pt. "112 W KOLEJCE PO ŻYCIE", który jest ogólnodostępny i może być wykorzystywany przez wszystkich np. podczas zajęć wychowawczych we wszystkich szkołach szczebla podstawowego, gimnazjalnego, ponadgimnazjalnego i wyższego, a także w każdej instytucji i placówce na terenie naszego województwa czy kraju realizujących zadania z zakresu edukacji dla bezpieczeństwa.
Patronat nad projektem: Wojewoda Kujawsko-Pomorski. Organizator projektu i filmu edukacyjnego: Wydział Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Kujawsko-Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Bydgoszczy.

Więcej informacji o projekcie na stronie:

Zapraszamy do zapoznania się z filmem:

Czytany 807 razy Ostatnio zmieniany piątek, 20 styczeń 2017 09:20