Z okazji Dnia Edukacji Narodowej w Urzędzie Gminy Ryńsk miała miejsce uroczystość wręczenia Nagród Wójta Gminy
Szkolenie nt: "Wysoce zjadliwa grypa ptaków - sytuacja epizootyczna, zasady bioasekuracji dla gospodarstw utrzymujących
Zgodnie z nowelizacją ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz. U. z 2016 r., poz. 1817), organ
25 września odbyło się Narodowe Czytanie „Wesela „ Stanisława Wyspiańskiego w Gminnej Biblioteka Publiczna w
„Fabryka firm” to projekt partnerski realizowany przez Stowarzyszenie CTI e-Misja, który ma na celu podjęcie
Podczas Mistrzostw Polski w Lekkiej Atletyce, które odbyły się w Białej Podlaskiej Dawid Gutowski, uczeń naszej gminy,
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z I Biegu Myśliwieckiego który odbył się w sobotę 30 września 2017 roku na terenie
Szanowni Państwo. Stowarzyszenie Towarzystwo Rozwoju Gminy Płużnica informuje, że do 30.09.2017 roku trwa III nabór do
  • Dzień Edukacji Narodowej
  • Bezpłatne badania kolonoskopowe
  • Informacja dla hodowców drobiu
  • Program Współpracy Gminy Ryńsk z organizacjami pozarządowymi na 2018 rok
  • „Przebudowa dróg gminnych nr 070319C i nr 070320C relacji Czystochleb - Małe Radowiska”
  • Narodowe Czytanie „ Wesela” Stanisława Wyspiańskiego w GBP w Pływaczewie
  • Dotacje na założenie działalności gospodarczej!
  • Dawid Gutowski, uczeń naszej gminy, został Mistrzem Polski w biegu na 600 m.
  • I Bieg Myśliwiecki - FOTORELACJA
  • Trwa III nabór do projektu „Szansa dla Aktywnych - Centrum Wspierania Przedsiębiorczości w Płużnicy”.

Informacje z wybranych działów:

• Inwestycje
  • OSP
  • Ochrona środowiska
październik 05, 2017
0
W lipcu 2017 roku zakończono roboty budowlane związane z realizacją zadania inwestycyjnego pn. „Przebudowa dróg gminnych nr 070319C i nr 070320C
lipiec 12, 2017
0
W dniu 08.07.2017 r. przeprowadzono w miejscowości Ryńsk Gminne Zawody Jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych Gminy Ryńsk, w których wzięło udział
listopad 28, 2016
0
Rezerwat przyrody „Wronie” znajduje się na obszarze gminy Ryńsk. L.p. Nazwa Pow. [ha] Gmina Powiat Opis lokalizacji Forma
Budowa kolektorów słonecznych na terenie Gminy Ryńsk

W związku z ogłoszonym przez Zarząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego naborem wniosków informujemy, iż Gmina Ryńsk zamierza ubiegać się o dofinansowanie budowy kolektorów słonecznych służących do uzyskania ciepłej wody użytkowej podgrzewanej energią słoneczną w domach mieszkalnych, których właściciele/współwłaściciele są zameldowani na pobyt stały w Gminie Ryńsk.

Poziom dofinansowania inwestycji został określony do 50% kosztów kwalifikowanych Projektu. Urządzenia zakupione i zainstalowane w domach mieszkalnych w ramach Projektu przechodzą na własność właściciela nieruchomości po 5 latach użytkowania. Podatek VAT w Projekcie jest kosztem kwalifikowanym.
Kolektory słoneczne montowane w ramach Projektu nie mogą być wykorzystywane na potrzeby prowadzenia działalności gospodarczej (w tym również działalności rolniczej lub agroturystycznej) i mogą być montowane wyłącznie na budynkach mieszkalnych. Osoby zainteresowane udziałem w Projekcie proszone są o zapoznanie się z warunkami uczestnictwa w Projekcie i składania wniosków o przystąpienie do Projektu wraz z oświadczeniem, ankietą i dowodem wpłaty w terminie od 24.01.2017 r. do 31.01.2017 r.
W/w dokumenty dostępne są na stronie internetowej www.gminarynsk.pl oraz w siedzibie Urzędu Gminy, ul. Mickiewicza 21 w Wąbrzeźnie, pok. 104 od 23.01.2017 r.
Każdy zgłaszający udział w projekcie zobowiązany jest dokonać wpłaty kwoty 1.000,00 zł* tytułem: „Zaliczka na kolektory słoneczne” na konto nr:
16 9486 0005 0030 0908 2006 0079. Kopię dowodu wpłaty załączyć należy do wniosku.

Kurenda - nabór kolektory słoneczne

Ankieta OZE