W związku ze zwiększonym zainteresowaniem przedsiębiorców w zakresie danych we wpisach zwracamy się z uprzejmą prośbą o
Powiatowy Urząd Pracy w Wąbrzeźnie wraz z Wojewódzkim Urzędem Pracy w Toruniu organizuje w dniu 06 czerwca 2018 r.
Energa-Operator informuje, że nastąpi przerwa w dostawie energii elektrycznej dla mieszkanców zasilanych z
7 kwietnia 2018 roku w świetlicy wiejskiej w Stanisławkach odbyło się Zebranie Wiejskie mieszkańców Sołectwa
Dnia 05.05.2018 r. w miejscowości Ryńsk miały miejsce Gminne Obchody Dnia Strażaka. Gospodarzami uroczystości byli
Przychodnia "KEMED" w Wąbrzeźnie, ul. Matejki 20C zaprasza na bezpłatne badanie ostrości wzroku. Badanie odbędzie się w
Zakład Komunalny Gminy Ryńsk ul. Mickiewicza 21, 87-200 Wąbrzeźno zatrudni ratownika na okres lipiec-sierpień 2018 r.
  • Komunikat Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii w sprawie numeru PESEL w bazie CEIDG
  • Targi pracy w Wąbrzeźnie
  • Informacja o planowanych przerwach w dostawie energii elektrycznej
  • W Stanisławkach wybrano nowego sołtysa
  • Gminne obchody Dnia Strażaka
  • Bezpłatne badanie ostrości wzroku
  • Praca dla ratownika w Ośrodku Wypoczynkowym w Przydworzu
Podziękowania Panu Zygfrydowi Jastrzembskiemu za pełnienie funkcji sołtysa sołectwa Pływaczewo

Podczas XXXIII Sesji Rady Gminy, która odbyła się w dniu 15 lutego 2017 roku Pan Wójt Gminy Ryńsk, Przewodniczący Rady Gminy oraz Sołtys sołectwa Zieleń, uroczyście podziękowali Panu Zygfrydowi Jastrzembskiemu za pełnienie funkcji sołtysa sołectwa Pływaczewo przez okres 20 lat.

Z uwagi na stan zdrowia Pan Sołtys zrezygnował z pełnienia tej ważnej funkcji społecznej. Jak padło w podziękowaniach, kiedy kończy się pełnienie jakiejś roli i przychodzi czas pożegnania, wówczas zaczyna się historia. Pan Zygfryd niewątpliwie w tworzeniu historii Gminy, jak i sołectwa Pływaczewo ma swój nieoceniony udział. Dziękujemy i życzymy dużo zdrowia.

jz 02

Czytany 791 razy Ostatnio zmieniany piątek, 17 luty 2017 19:54