W miniony Weekend na terenie Ośrodka Wypoczynkowego w Przydworzu odbył się zlot Volkswagenów. Na polu namiotowym
Zapraszamy na badanie wzroku i pomiar ciśnienia śródgałkowego (profilaktyka jaskry) W dniu: 08.06.2017 w
Towarzystwo Rozwoju Gminy Płużnica rozpoczyna realizację projektu partnerskiego „Szansa dla Aktywnych - Centrum
Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Ziemia Wąbrzeska występuje z kolejną inicjatywą na rzecz aktywizacji lokalnej
Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji opracowało poradnik pt. „Biało-Czerwona”. Publikacja
Wojewoda Kujawsko-Pomorski serdecznie zaprasza do udziału w kolejnej edycji konkursu fotograficznego pn. „Cztery
Szanowni Rolnicy, w związku z wystąpieniem przymrozków w województwie kujawsko-pomorskim proszę o
Obowiązkowe ochronne szczepienie psów przeciwko wściekliźnie. Szczepieniu podlegają wszystkie psy powyżej 3
Szanowni Państwo, OWES TŁOK zaprasza do udziału w naborze pomysłów na utworzenie miejsc pracy w nowych i
  • Zlot klasycznych Volkswagenów w Przydworzu
  • Badanie wzroku oraz pomiar ciśnienia śródgałkowego
  • Gminne Obchody Dnia Strażaka połączone z Jubileuszem 90-lecia powstania Ochotniczej Straży Pożarnej w Pływaczewie.
  • Dotacje na założenie firmy
  • Konkurs fotograficzny  „LGD z zabytkiem w tle”
  • Biało-Czerwona
  • Konkursu fotograficzny pn. „Cztery pory roku w województwie kujawsko-pomorskim”
  • Szkody w uprawach polowych i sadach w związku z wystąpieniem przymrozków
  • Kolejne terminy szczepienie psów przeciwko wściekliźnie
  • Dotacje na miejsca pracy w przedsiębiorstwach społecznych - nabór

Informacje z wybranych działów:

• Inwestycje
  • OSP
  • Ochrona środowiska
grudzień 26, 2016
0
Gmina sukcesywnie realizuje zgłaszane przez mieszkańców postulaty w zakresie przebudowy dróg. W tym roku dzięki pozyskaniu
maj 18, 2017
0
Dnia 06.05.2017 Roku miały miejsce Gminne Obchody Dnia Strażaka połączone z Jubileuszem 90-lecia powstania Ochotniczej Straży Pożarnej w Pływaczewie.
listopad 28, 2016
0
Rezerwat przyrody „Wronie” znajduje się na obszarze gminy Ryńsk. L.p. Nazwa Pow. [ha] Gmina Powiat Opis lokalizacji Forma
Kolejna edycja Powszechnego Spisu Rolnego

Szanowni Państwo, w 2020 r. odbędzie się kolejna edycja Powszechnego Spisu Rolnego.
Chcąc jak najlepiej przygotować się do realizacji tego zadania, Główny Urząd Statystyczny przeprowadza konsultacje społeczne dotyczące zakresu informacji, które będą zbierane w przyszłym Spisie.

Udział w konsultacjach jest niezwykle istotny, ponieważ zebrane opinie pomogą w zaprojektowaniu badania tak, aby jego wyniki w jak największym stopniu odpowiedziały na zgłaszane potrzeby.
Zwracamy się z uprzejmą prośbą o wzięcie udziału w konsultacjach. Ważny jest każdy głos.
Wszystkie zebrane opinie będą zbliżały nas do przygotowania badania zgodnie z Państwa potrzebami.
Udział w konsultacjach polega na wypełnieniu kwestionariusza, dostępnego na stronie internetowej GUS pod adresem: http://stat.gov.pl/aktualnosci/konsultacje-spoleczne-dotyczacepowszechnego- spisu-rolnego-2020,141,1.html oraz urzędów statystycznych.

Kwestionariusz można wypełniać do dnia 30 kwietnia 2017 r.
Plik z odpowiedziami prosimy przesłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Czytany 127 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 11 kwiecień 2017 19:33