Afrykański Pomór Świń (ASF) jest nieuleczalną, wysoce zakaźną i zaraźliwą wirusową chorobą świń domowych wszystkich ras
Stowarzyszenie Towarzystwo Rozwoju Gminy Płużnica informuje, że od 13.02.2018 r. do 05.03.2018 r roku trwa VI nabór do
Coraz mniej czasu pozostało mikroprzedsiębiorcom na przesłanie pierwszego JPK_VAT (do 26 lutego). Aby mieć pewność
Podziel się kroplą krwi! Wszystkich chętnych zapraszamy do oddawania krwi oraz do zostania Honorowym Dawcą Krwi.
Wszyscy podatnicy VAT, którzy składają deklaracje VAT-7 lub VAT-7K pierwszy Jednolity Plik Kontrolny dla potrzeb VAT
Profil Zaufany to bezpłatne narzędzie, dzięki któremu można załatwić sprawy urzędowe bez wychodzenia z domu, online w
Uprzejmie informujemy, że istnieje możliwość bezpłatnego korzystania przez mieszkańców Gminy Ryńsk z lodowiska w
  • Afrykański Pomór Świń - Powiatowy Lekarz Weterynarii informuje
  • Szansa dla Aktywnych - Centrum Wspierania Przedsiębiorczości w Płużnicy
  • Podpisz i wyślij JPK_VAT z Profilem Zaufanym
  • Zaproszenie Klubu Honorowych Dawców Krwi PCK w Wąbrzeźnie
  • Trwa kampania informacyjno-edukacyjna ułatwiająca mikroprzedsiębiorcom złożenie JPK_VAT
  • Przedsiębiorco, załóż Profil Zaufany już dziś!
  • LODOWISKO W RADZYNIU CHEŁMIŃSKIM
Konkursu fotograficzny pn. „Cztery pory roku w województwie kujawsko-pomorskim”

Wojewoda Kujawsko-Pomorski serdecznie zaprasza do udziału w kolejnej edycji konkursu fotograficznego pn. „Cztery pory roku w województwie kujawsko-pomorskim” we współpracy z Okręgiem Kujawsko-Pomorskim Związku Polskich Artystów Fotografików. Prace fotograficzne (nie więcej niż 16 prac) można przesyłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.od dnia 18 kwietnia 2017 r.do dnia31 maja 2017 r.

Spośród zgłoszonych fotografii zostanie wyłonionych ok. 300 prac, które w sposób najciekawszy przedstawiać będą piękno przyrody i krajobrazu regionu Kujaw i Pomorza ukazane przez pryzmat zmieniających się pór roku. Zwieńczeniem konkursu będzie publikacja zwycięskich fotografii i nazwisk laureatów w albumie Wojewody Kujawsko-Pomorskiego.

Szczegóły i warunki uczestnictwa określa regulamin dostępny na stronie internetowej Kujawsko-Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Bydgoszczy w zakładce „Konkursy Wojewody”: http://www.bydgoszcz.uw.gov.pl/pl/konkursy-wojewody.html  .

Serdecznie zachęcamy do udziału w Konkursie!

Kontakt z Organizatorem:

tel. 52 349 75 87