Wspaniałe przeżycia zafundował nam uczeń Zespołu Szkół w Zieleniu Wiktor Chmiel, który przeszedł kolejny etap w
9 lipca 2017 roku wystartowaliśmy z VII już edycją Letniej Ligi Piłki Nożnej Gminy Ryńsk. W tym roku wychodząc
Podczas dożynek gminnych, które odbyły się w dniu 26 sierpnia 2017 roku w Zieleniu, ogłoszone zostały wyniki XVII
APEL O POMOC POSZKODOWANYM W NAWAŁNICY
W tym roku Dożynki Gminne obyły się 26 sierpnia 2017 roku w Zieleniu. Uroczystości dożynkowe rozpoczęła uroczysta msza
Mimo, iż mammografia to najskuteczniejsza metoda profilaktyki raka piersi, nadal mniej niż połowa kobiet poddała się
Upał to stan pogody, gdy temperatura powietrza przy powierzchni ziemi przekracza 30 st. C. W ciągu dnia, najwyższa
Towarzystwo Rozwoju Gminy Płużnica ogłasza nabór uczestników na szkolenia w ramach projektu „Kujawsko Pomorska Akademia
Od 1 kwietnia 2016 r. ruszył program Rodzina 500+. Wnioski w sprawie ustalenia prawa do świadczenia wychowawczego na
  • I Bieg Myśliwiecki
  • Kolejny sukces Wiktora
  • VII edycja Letniej Ligi za nami
  • Rozstrzygnięcie konkursu Piękna Zagroda 2017
  • Apel o pomoc poszkodowanym w nawałnicy
  • Dożynki Gminne Zieleń 2017 rok.
  • Badania mammograficzne
  • Poradnik na upały
  • Nabór uczestników  do „Kujawsko – Pomorskiej Akademii  Młodych Liderów”
  • Wnioski w sprawie ustalenia prawa do świadczenia wychowawczego na kolejny okres świadczeniowy 2017/2018

Informacje z wybranych działów:

• Inwestycje
  • OSP
  • Ochrona środowiska
lipiec 07, 2017
0
Dobiegają końca prace związane z realizacją zadania pn. „Przebudowa dróg gminnych nr 070319C i nr 070320C relacji Czystochleb – Małe Radowiska”
lipiec 12, 2017
0
W dniu 08.07.2017 r. przeprowadzono w miejscowości Ryńsk Gminne Zawody Jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych Gminy Ryńsk, w których wzięło udział
listopad 28, 2016
0
Rezerwat przyrody „Wronie” znajduje się na obszarze gminy Ryńsk. L.p. Nazwa Pow. [ha] Gmina Powiat Opis lokalizacji Forma
Konkursu fotograficzny pn. „Cztery pory roku w województwie kujawsko-pomorskim”

Wojewoda Kujawsko-Pomorski serdecznie zaprasza do udziału w kolejnej edycji konkursu fotograficznego pn. „Cztery pory roku w województwie kujawsko-pomorskim” we współpracy z Okręgiem Kujawsko-Pomorskim Związku Polskich Artystów Fotografików. Prace fotograficzne (nie więcej niż 16 prac) można przesyłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.od dnia 18 kwietnia 2017 r.do dnia31 maja 2017 r.

Spośród zgłoszonych fotografii zostanie wyłonionych ok. 300 prac, które w sposób najciekawszy przedstawiać będą piękno przyrody i krajobrazu regionu Kujaw i Pomorza ukazane przez pryzmat zmieniających się pór roku. Zwieńczeniem konkursu będzie publikacja zwycięskich fotografii i nazwisk laureatów w albumie Wojewody Kujawsko-Pomorskiego.

Szczegóły i warunki uczestnictwa określa regulamin dostępny na stronie internetowej Kujawsko-Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Bydgoszczy w zakładce „Konkursy Wojewody”: http://www.bydgoszcz.uw.gov.pl/pl/konkursy-wojewody.html  .

Serdecznie zachęcamy do udziału w Konkursie!

Kontakt z Organizatorem:

tel. 52 349 75 87