Zapraszamy młodzież w wieku 13 – 20 lat do udziału w IV edycji konkursu „Mój ojciec – dobrze być razem”. Do 7 maja
Wójt Gminy Ryńsk prowadzi ewidencję innych obiektów świadczących usługi hotelarskie na terenie gminy Ryńsk, jeżeli
Energa-Operator informuje, że nastąpi przerwa w dostawie energii elektrycznej dla mieszkanców zasilanych z
Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa podaje do publicznej wiadomości wykaz nieruchomości rolnych wchodzących w skład
Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa informuje, że w dniu 15 grudnia 2017 r. weszła w życie ustawa z dnia 27 października
W dniach 24-28 kwietnia 2018 r. przeprowadzone zostaną obowiązkowe ochronne szczepienia dla psów pozyżej 3. miesiąca
Informacja Powiatowego Komendanta Państwowej Straży Pożarnej w związku z nadchodzącym okresem wiosennym i koniecznością
  • IV edycja konkursu
  • Ewidencja innych obiektów świadczących usługi hotelarskie
  • Informacja o planowanych przerwach w dostawie energii elektrycznej
  • Wykaz nieruchomości rolnych z terenu Gminy Ryńsk wchodzących w skład Zasobu Skarbu Państwa przeznaczonych do sprzedaży
  • Informacja dla osób zajmujących się uprawą tytoniu oraz produkcją i zbywaniem surowca tytoniowego
  • Obowiązkowe ochronne szczepienie psów przeciw wściekliźnie
  • Ostrożnie z otwartym ogniem
Konkursu fotograficzny pn. „Cztery pory roku w województwie kujawsko-pomorskim”

Wojewoda Kujawsko-Pomorski serdecznie zaprasza do udziału w kolejnej edycji konkursu fotograficznego pn. „Cztery pory roku w województwie kujawsko-pomorskim” we współpracy z Okręgiem Kujawsko-Pomorskim Związku Polskich Artystów Fotografików. Prace fotograficzne (nie więcej niż 16 prac) można przesyłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.od dnia 18 kwietnia 2017 r.do dnia31 maja 2017 r.

Spośród zgłoszonych fotografii zostanie wyłonionych ok. 300 prac, które w sposób najciekawszy przedstawiać będą piękno przyrody i krajobrazu regionu Kujaw i Pomorza ukazane przez pryzmat zmieniających się pór roku. Zwieńczeniem konkursu będzie publikacja zwycięskich fotografii i nazwisk laureatów w albumie Wojewody Kujawsko-Pomorskiego.

Szczegóły i warunki uczestnictwa określa regulamin dostępny na stronie internetowej Kujawsko-Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Bydgoszczy w zakładce „Konkursy Wojewody”: http://www.bydgoszcz.uw.gov.pl/pl/konkursy-wojewody.html  .

Serdecznie zachęcamy do udziału w Konkursie!

Kontakt z Organizatorem:

tel. 52 349 75 87