Afrykański Pomór Świń (ASF) jest nieuleczalną, wysoce zakaźną i zaraźliwą wirusową chorobą świń domowych wszystkich ras
Stowarzyszenie Towarzystwo Rozwoju Gminy Płużnica informuje, że od 13.02.2018 r. do 05.03.2018 r roku trwa VI nabór do
Coraz mniej czasu pozostało mikroprzedsiębiorcom na przesłanie pierwszego JPK_VAT (do 26 lutego). Aby mieć pewność
Podziel się kroplą krwi! Wszystkich chętnych zapraszamy do oddawania krwi oraz do zostania Honorowym Dawcą Krwi.
Wszyscy podatnicy VAT, którzy składają deklaracje VAT-7 lub VAT-7K pierwszy Jednolity Plik Kontrolny dla potrzeb VAT
Profil Zaufany to bezpłatne narzędzie, dzięki któremu można załatwić sprawy urzędowe bez wychodzenia z domu, online w
Uprzejmie informujemy, że istnieje możliwość bezpłatnego korzystania przez mieszkańców Gminy Ryńsk z lodowiska w
  • Afrykański Pomór Świń - Powiatowy Lekarz Weterynarii informuje
  • Szansa dla Aktywnych - Centrum Wspierania Przedsiębiorczości w Płużnicy
  • Podpisz i wyślij JPK_VAT z Profilem Zaufanym
  • Zaproszenie Klubu Honorowych Dawców Krwi PCK w Wąbrzeźnie
  • Trwa kampania informacyjno-edukacyjna ułatwiająca mikroprzedsiębiorcom złożenie JPK_VAT
  • Przedsiębiorco, załóż Profil Zaufany już dziś!
  • LODOWISKO W RADZYNIU CHEŁMIŃSKIM
Konkurs fotograficzny  „LGD z zabytkiem w tle”

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Ziemia Wąbrzeska występuje z kolejną inicjatywą na rzecz aktywizacji lokalnej społeczności. Po przeprowadzonych na przełomie marca i kwietnia warsztatach zdobienia jajka wielkanocnego metodą decoupage przyszedł czas na ogłoszenie kolejnego konkursu fotograficznego, wpisującego się w cykl działań „LGD w obiektywie”.

Tym razem Stowarzyszenie zaprasza mieszkańców obszaru objętego Lokalną Strategią Rozwoju, tj. z Miasta Wąbrzeźna oraz gmin: Dębowa Łąka, Książki i Ryńsk, do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym „LGD z zabytkiem w tle”.

• Poza nadrzędnymi celami, jakimi są aktywizacja mieszkańców oraz propagowanie i animacja realizacji Lokalnej Strategii Rozwoju obszaru Ziemi Wąbrzeskiej na lata 2016-2022, poprzez konkurs pragniemy zwrócić tym razem uwagę na piękno i unikatowość lokalnych zabytków, a pośrednio wpłynąć na rozwój turystyki. Najlepsze zgłoszone na konkurs fotografie zamierzamy wykorzystać w naszych publikacjach - wyjaśnia Maciej Rataj, Dyrektor Biura LGD Ziemia Wąbrzeska.
  • Prace fotograficzne powinny prezentować zabytki obszaru objętego działaniem LGD, stanowiące świadectwo minionych epok, których zachowanie leży w interesie społecznym ze względu na posiadaną wartość historyczną, artystyczną lub naukową. Technika wykonania prac jest dowolna, przy czym do konkursu uczestnicy mogą zgłaszać zdjęcia wcześniej niewykorzystywane i nierozpowszechniane przez inne podmioty oraz zdjęcia, które nie były wcześniej nagrodzone lub wyróżnione - dodaje Michalina Dobber, Animator projektów społecznych Biura LGD.

Konkurs trwa od 8 maja do 30 czerwca 2017 roku. Prace należy przesłać pocztą lub złożyć osobiście w Biurze LGD, ul. Mickiewicza 12/1 w Wąbrzeźnie, w kopercie opatrzonej dopiskiem „LGD z zabytkiem w tle”.

W ramach konkursu przewidziano wyróżnienie 3 najlepszych fotografii. Na autorów zwycięskich prac czekają nagrody rzeczowe o łącznej wartości 1 500,00 zł. Regulamin konkursu dostępny jest na stronie: lgdwabrzezno.pl. O szczegółach konkursu można również dowiedzieć się w Biurze Stowarzyszenia, które mieści się przy ul. Mickiewicza 12/1 w Wąbrzeźnie.

Czytany 461 razy Ostatnio zmieniany piątek, 28 kwiecień 2017 07:18