Z okazji Dnia Edukacji Narodowej w Urzędzie Gminy Ryńsk miała miejsce uroczystość wręczenia Nagród Wójta Gminy
Szkolenie nt: "Wysoce zjadliwa grypa ptaków - sytuacja epizootyczna, zasady bioasekuracji dla gospodarstw utrzymujących
Zgodnie z nowelizacją ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz. U. z 2016 r., poz. 1817), organ
25 września odbyło się Narodowe Czytanie „Wesela „ Stanisława Wyspiańskiego w Gminnej Biblioteka Publiczna w
„Fabryka firm” to projekt partnerski realizowany przez Stowarzyszenie CTI e-Misja, który ma na celu podjęcie
Podczas Mistrzostw Polski w Lekkiej Atletyce, które odbyły się w Białej Podlaskiej Dawid Gutowski, uczeń naszej gminy,
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z I Biegu Myśliwieckiego który odbył się w sobotę 30 września 2017 roku na terenie
Szanowni Państwo. Stowarzyszenie Towarzystwo Rozwoju Gminy Płużnica informuje, że do 30.09.2017 roku trwa III nabór do
  • Dzień Edukacji Narodowej
  • Bezpłatne badania kolonoskopowe
  • Informacja dla hodowców drobiu
  • Program Współpracy Gminy Ryńsk z organizacjami pozarządowymi na 2018 rok
  • „Przebudowa dróg gminnych nr 070319C i nr 070320C relacji Czystochleb - Małe Radowiska”
  • Narodowe Czytanie „ Wesela” Stanisława Wyspiańskiego w GBP w Pływaczewie
  • Dotacje na założenie działalności gospodarczej!
  • Dawid Gutowski, uczeń naszej gminy, został Mistrzem Polski w biegu na 600 m.
  • I Bieg Myśliwiecki - FOTORELACJA
  • Trwa III nabór do projektu „Szansa dla Aktywnych - Centrum Wspierania Przedsiębiorczości w Płużnicy”.

Informacje z wybranych działów:

• Inwestycje
  • OSP
  • Ochrona środowiska
październik 05, 2017
0
W lipcu 2017 roku zakończono roboty budowlane związane z realizacją zadania inwestycyjnego pn. „Przebudowa dróg gminnych nr 070319C i nr 070320C
lipiec 12, 2017
0
W dniu 08.07.2017 r. przeprowadzono w miejscowości Ryńsk Gminne Zawody Jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych Gminy Ryńsk, w których wzięło udział
listopad 28, 2016
0
Rezerwat przyrody „Wronie” znajduje się na obszarze gminy Ryńsk. L.p. Nazwa Pow. [ha] Gmina Powiat Opis lokalizacji Forma
Kolejny sukces Wiktora

Wspaniałe przeżycia zafundował nam uczeń Zespołu Szkół w Zieleniu Wiktor Chmiel, który przeszedł kolejny etap w pierwszej polskiej edycji programu The Voice Kids.
W jury konkursu zasiadły gwiazdy estrady: Edyta Górniak, Tomson i Baron z zespołu Afromental oraz Dawid Kwiatkowski.
Piosenką angielskiego kompozytora i piosenkarza muzyki pop Olly Murs’a pt. “Troblemarker” Wiktor wyśpiewał sobie miejsce w drużynie Edyty Górniak. Wcześniej, w czerwcu 2017 br. Odbyły się eliminacje, gdzie spośród ośmiuset uczestników wyłoniono 90 dzieci w kategorii 7 – 15 lat.
W Warszawie z Wiktorem była Pani Dyrektor Sabina Topij-Brylińska i grupa wsparcia (koleżanki i koledzy) z Zespołu Szkół w Zieleniu.

Wszyscy mieli okazję zobaczyć pracę na planie filmowym, uczestniczyć w wywiadach i charakteryzacji oraz przeżywać emocje związane w występem Wiktora i innych uczestników programu.
Cały wyjazd był profesjonalnie dokumentowany przez przedstawicieli TV Zieleń, którzy mieli niepowtarzalną okazję obserwowania pracy profesjonalistów. Na planie młodzież miała okazję spotkać się twarzą w twarz z takimi gwiazdami telewizji jak Barbara Kurdej-Szatan, Tomasz Kammel czy Adam Zdrójkowski. Udało się również zdobyć kilka autografów i zrobić fajne zdjęcia z gwiazdami telewizji.

Po tej edycji zostało 45 szczęśliwców, którzy przygotowują się do dalszej “bitwy” w połowie grudnia 2017 roku. W sobotnie wieczory program będzie można obejrzeć na antenie TVP 2. To nie pierwsze osiągnięcia Wiktora. W ostatnim czasie było ich naprawdę sporo. Wiosną 2017 roku brał udział w „37 Międzynarodowym Festiwalu Piosenki i Tańca w Koninie”. Emisja tego Festiwalu odbyła się w TVP ABC.
Z około 250 uczestników w jego kategorii wiekowej znalazł się w finałowej 9 osobowej grupie. W XVI Festiwalu Piosenki Krajów Unii Europejskiej 2017 w Radzyniu Chełmińskim - zajął II miejsce. W WDK w Wąbrzeźnie w edycji konkursu „Rozśpiewane dzieciaki 2017” teksty Jacka Cygana zajął również II miejsce, a w Grudziądzkich Amatorskich Prezentacjach Artystycznych GAPA 2017 - wyróżnienie. W latach 2015-2016 w tym konkursie otrzymał Złotą i Srebrną Statuetkę. Gratulujemy i trzymamy mocno kciuki za ciąg dalszy tej wspaniałej przygody.
Wiktor wraz z rodzicami pragnie serdecznie podziękować Pani Dyrektor oraz Panu Wojtkowi Góralskiemu za przygotowanie a Koleżankom i Kolegom za wsparcie.

Czytany 198 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 11 wrzesień 2017 07:38