Zapraszamy młodzież w wieku 13 – 20 lat do udziału w IV edycji konkursu „Mój ojciec – dobrze być razem”. Do 7 maja czekamy na pisemne prace prezentujące pozytywny wizerunek ojca oraz ojcostwa widzianego z perspektywy dzieci. Nagrodami w konkursie są bony upominkowe o wartości 500, 300 i 200 złotych.

Wójt Gminy Ryńsk prowadzi ewidencję innych obiektów świadczących usługi hotelarskie na terenie gminy Ryńsk, jeżeli spełniają one minimalne wymagania, co do wyposażenia obiektów świadczących usługi hotelarskie.

krus

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego rozpoczęła wdrażanie nowej usługi „e-składka KRUS”. Od 1 kwietnia br. osoby ubezpieczone w KRUS oraz zgłoszeni do ubezpieczenia członkowie ich rodzin mogą opłacać składki z tytułu ubezpieczenia społecznego oraz ubezpieczenia zdrowotnego za pomocą bezpośrednich płatności internetowych.

Energa-Operator informuje, że nastąpi przerwa w dostawie energii elektrycznej dla mieszkanców zasilanych z następujących stacji tranformatorowych:

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa podaje do publicznej wiadomości wykaz nieruchomości rolnych wchodzących w skład Zasobu Skarbu Państwa przeznaczonych do sprzedaży.