piątek, 04 listopad 2016 00:00

Lokalny Program Rewitalizacji na lata 2016-2023

(0 głosów)

Budynek GminySzanowni Państwo!
Informujemy, że Gmina Ryńsk przystąpiła do opracowania Lokalnego Programu Rewitalizacji na lata 2016-2023. Dokument pozwoli określić priorytetowe działania w zakresie rewitalizacji obszarów problemowych na terenie gminy.
Rewitalizacja stanowi proces wyprowadzania ze stanu kryzysowego obszarów zdegradowanych, prowadzony w sposób kompleksowy, poprzez zintegrowane działania na rzecz lokalnej społeczności, przestrzeni i gospodarki, skoncentrowany terytorialnie, prowadzony przez interesariuszy rewitalizacji na podstawie programu rewitalizacji.

Jednym z pierwszych etapów tworzenia programu jest dokonanie uproszczonej diagnozy gminy. W tym celu chcielibyśmy poznać Państwa opinię na temat aktualnych potrzeb w zakresie rewitalizacji, problemowych obszarów gminy oraz oczekiwanych działań mających na celu ożywienie społeczno-gospodarcze. O udział w badaniu poprzez wypełnienie załączonej ankiety prosimy wszystkich mieszkańców Gminy Ryńsk w tym przedstawicieli wszystkich sektorów społeczno-gospodarczych.
Państwa opinie, jako cenne i ważne źródło informacji na temat konkretnych potrzeb mieszkańców gminy, zostaną wykorzystane przy przygotowaniu programu rewitalizacji w zakresie jej celów i priorytetów.

Ankieta - rewitalizacja Gmina Ryńsk

word