Renta rodzinna - bezpłatne webinarium

Zasady i warunki przyznawania renty rodzinnej, to temat najbliższego webinarium organizowanego przez toruński oddział ZUS. Odbędzie się ono 10 lutego o godz. 9:00 za pośrednictwem Cisco Webex Meeting.

Zapisy na webinarium są przyjmowane do 9 lutego na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W treści należy wskazać datę i temat webinarium, liczbę uczestników (imiona i nazwiska), a także numer telefonu do kontaktu - informuje Krystyna Michałek, rzecznik regionalny ZUS województwa kujawsko-pomorskiego.

W trakcie webinarium będzie można dowiedzieć się m.in.: kto jest uprawniony do renty rodzinnej i jaka jest jej wysokość. Eksperci wyjaśnią także, w jakich sytuacjach renta można być zawieszona lub zmniejszona, a także czy można z niej zrezygnować.

Krystyna Michałek
Rzecznik Regionalny ZUS