Wydrukuj tę stronę
2018

budowa wodociagu i oczyszczalni sciekowBudowa sieci wodociągowej na terenie gminy i oczyszczalni ścieków przy świetlicach

Dobiegły końca prace związane z realizacją zadania pn. „Budowa sieci wodociągowej na terenie gminy i oczyszczalni ścieków przy świetlicach” współfinansowanego w ramach operacji typu „Gospodarka wodno-ściekowa” w ramach poddziałania „Wsparcie inwestycji związanych z tworzeniem, ulepszaniem lub rozbudową wszystkich rodzajów małej infrastruktury, w tym inwestycji w energię odnawialną i w oszczędzanie energii” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020. Celem operacji jest „Poprawa warunków życia mieszkańców gminy Ryńsk poprzez budowę sieci wodociągowej oraz oczyszczalni ścieków przy świetlicach”.

 IMG 7231Modernizacja drogi dojazdowej nr 070309C do gruntów rolnych w Orzechówku

Wykonano modernizację drogi dojazdowej nr 070309C do gruntów rolnych w Orzechówku na odcinku 995 m w technologii nawierzchni bitumicznej realizowanej dwuwarstwowo.

wyposazenie swietlicy jaworzeWyposażenie świetlicy w Jaworzu

W ramach realizacji operacji świetlica w Jaworzu zostanie wyposażona w podstawowy sprzęt. Zakupione zostaną stoły i krzesła, witryny chłodnicze, chłodziarko-zamrażarki, kuchenki wolnostojące gazowo-elektryczne, meble kuchenne, szafy wysokie, regały do zaplecza kuchni ora zmywarko-wyparzarka.

Czytany 2147 razy