2016

07 1000x667Modernizacja drogi w Ryńsku

Wykonano modernizację drogi gminnej w Ryńsku na odcinku 1000 m w technologii nawierzchni bitumicznej. Zadanie uzyskało dofinansowanie w kwocie 71 250 zł ze środków budżetu Województwa Kujawsko-Pomorskiego pochodzących z tytułu wyłączenia gruntów z produkcji rolnej. Łączny koszt przedsięwzięcia wyniósł 376 417,63 złotych.

IMG 3760Przebudowa drogi relacji Łopatki - Jarantowiczki - Jarantowice

W lipcu 2016 roku zakończono roboty budowlane związane z realizacją zadania inwestycyjnego pn. „Przebudowa drogi relacji Łopatki - Jarantowiczki - Jarantowice”.

droga szkola 1000x667Przebudowa dróg w Ryńsku

Zakończono zadanie inwestycyjne pod nazwą: „Przebudowa dróg w Ryńsku” współfinansowane w ramach operacji typu „Budowa lub modernizacja dróg lokalnych”

OSP Ludowice utwardzenie terenuUtwardzenie terenu przy budynku OSP w Ludowicach

W ramach zadania wykonano zjazd z drogi powiatowej nr 1720C oraz utwardzono plac przy remizie o powierzchni ok. 280 m2.

OSP PrzydworzBudowa budynku garażowego dla OSP w Przydworzu

Dobiegły końca roboty związane z budową budynku garażowego dla OSP w Przydworzu. Zadanie obejmowało budowę budynku parterowego o powierzchni użytkowej ok. 100 m2, utwardzenie placu przed budynkiem z kostki betonowej o powierzchni ok. 270 m2.

  • W centrum Nielubia ułożono nakładkę asfaltową na drodze na osiedle oraz w ramach Drogowej Inicjatywy Samorządowej wybudowano chodniki i zjazdy do posesji przy drodze wojewódzkiej nr 551.
  • Wykonano prace termomodernizacyjne budynku remizy w Orzechówku. Garaż remizy w Pływaczewie wyposażono w nową bramę garażową.
  • Przeprowadzono także kompleksowe prace modernizacyjne pomieszczeń świetlicy w Trzcianku z wyposażeniem kuchni, zmodernizowano i wyposażono kuchnię z zapleczem w Pływaczewie. Wyremontowano pomieszczenia przeznaczone na kuchnię z zapleczem w Ryńsku oraz pomieszczenie zaplecza świetlicy we Wroniu.
  • W budynku świetlicy w Orzechowie zamontowano nowy kocioł centralnego ogrzewania. Wymieniono pokrycie dachu i odnowiono elewację budynku gospodarczego w Małych Radowiskach.
  • Ponadto boiska w Małych Radowiskach i Stanisławkach wyposażono w piłkochwyty oraz zamontowano bramki na boiskach w Sosnówce i w Małych Radowiskach.
Czytany 2858 razy
Więcej w tej kategorii: « 2017 2015 »

Adres Gminy

Urząd Gminy Ryńsk
87-200 Wąbrzeźno
ul. Mickiewicza 21
tel.: (56) 687-75-00
fax.: (56) 450-27-02
skrzynka ePUAP: /8uj4g63pcd/SkrytkaESP
Facebook: Gmina Ryńsk

Wyślij wiadomość do Urzędu Gminy

 

Galeria Gmina Ryńsk

Template Settings

Theme Colors

Cyan Red Green Oranges Teal

Layout

Wide Boxed Framed Rounded
Patterns for Layour: Boxed, Framed, Rounded
Top