2014

Stacja uzdatniania wody w CzystochlebiuModernizacja stacji uzdatniania wody w Czystochlebiu

Przy udziale środków finansowych z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu zmodernizowano stację uzdatniania wody w Czystochlebiu.

Boisko w RyńskuModernizacja boiska w Ryńsku

Zakończono roboty budowlane związane z realizacją inwestycji pod nazwą „Modernizacja boiska w Ryńsku”. Wartość inwestycji ok. 360 tyś zł.

Rozbudowa świetlicy w SitnieRozbudowa świetlicy w Sitnie

Przedmiotem inwestycji była przebudowa drogi gminnej nr 70237 C Sitno-Frydrychowo-Wąbrzeźno, na odcinku Myśliwiec-Sitno. W ramach przebudowy drogi wykonano nawierzchnię bitumiczną jezdni z poboczami z kruszywa łamanego i pospółki, przebudowano zjazdy w pasie drogowym poprzez ułożenie nawierzchni bitumicznej i nawierzchni z kruszywa łamanego, zamontowano bariery ochronne.

Modernizacja infrastruktury turystycznej w miejscowości PrzydwórzModernizacja infrastruktury turystycznej w miejscowości Przydwórz

Zakończyły się roboty budowlane związane z zadaniem inwestycyjnym pn. „Modernizacja infrastruktury turystycznej w miejscowości Przydwórz”.

Modernizacja drogi w OrzechowieModernizacja drogi w Orzechowie

W lipcu br. przeprowadzono modernizację drogi prowadzącej do zespołu pałacowo-dworskiego w Orzechowie. Modernizacja polegała na ułożeniu nawierzchni bitumicznej na istniejącej drodze o nawierzchni wykonanej z kostki brukowej wraz z urządzeniem poboczy i zjazdów. Modernizacja drogi była pierwszą inwestycją Gminy Wąbrzeźno przeprowadzoną przy wsparciu osoby prywatnej, która zapewniła m.in. dostarczenie materiału do jej przeprowadzenia. Współpraca jednostek samorządu terytorialnego z podmiotami prywatnymi staje się coraz powszechniejsza, biorąc pod uwagę doświadczenia z pierwszego tego typu przedsięwzięcia w zakresie modernizacji drogi Gmina Wąbrzeźno jest otwarta na kolejne propozycje współpracy.

001Przebudowa drogi gminnej Orzechowo-Orzechówko

W dniu 5 czerwca br. rozpoczęto prace związane z przebudową drogi gminnej Orzechowo-Orzechówko.

Rozbudowa świetlicy w StanisławkachRozbudowa świetlicy w Stanisławkach

Kończą się prace związane z rozbudową świetlicy w Stanisławkach.

Termomodernizacja budynku remizo-świetlicy w ZieleniuTermomodernizacja budynku remizo-świetlicy w Zieleniu

Trwają roboty związane z zadaniem inwestycyjnym pod nazwą „Termomodernizacja budynku remizo-świetlicy w Zieleniu”.

Modernizacja drogi Myśliwiec-SitnoModernizacja drogi Myśliwiec-Sitno

Wykonano modernizację drogi gminnej w Myśliwcu na odcinku 2060 m w technologii nawierzchni bitumicznej.

Boisko wielofunkcyjne w RyńskuBudowa boiska wielofunkcyjnego w Ryńsku

Dobiegają końca prace związane z realizacją inwestycji pod nazwą „Urządzenie centrum sportowego w Ryńsku”. Zadanie jest dofinansowane ze środków Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 w ramach działania 313, 322, 323 „Odnowa i rozwój wsi” w kwocie 214 tys. zł, wartość to ok. 400 tys. zł. Przedmiotem przedsięwzięcia jest wybudowanie boiska wielofunkcyjnego przeznaczonego do koszykówki, siatkówki oraz niewymiarowego do piłki ręcznej. Boisko wykonane zostanie w nawierzchni poliuretanowej i zostanie ogrodzone. Prace obejmują również wymianę nawierzchni dojść i chodników wokół boiska oraz wykonanie pasów zieleni.

Czytany 2656 razy
Więcej w tej kategorii: « 2015 2013 »

Adres Gminy

Urząd Gminy Ryńsk
87-200 Wąbrzeźno
ul. Mickiewicza 21
tel.: (56) 687-75-00
fax.: (56) 450-27-02
skrzynka ePUAP: /8uj4g63pcd/SkrytkaESP
Facebook: Gmina Ryńsk

Wyślij wiadomość do Urzędu Gminy

 

Galeria Gmina Ryńsk

Template Settings

Theme Colors

Cyan Red Green Oranges Teal

Layout

Wide Boxed Framed Rounded
Patterns for Layour: Boxed, Framed, Rounded
Top