2008

Remont dachu budynku szkoły w RyńskuRemont dachu budynku Szkoły Podstawowej w Ryńsku

Inwestycja polegała na wykonaniu pokrycia dachu nową dachówką ceramiczną karpiówką oraz wymianie orynnowania dachu. Ponadto wykonano remont podłóg na strychu budynku.

Termomodernizacja budynku remizo-świetlicy w RyńskuTermomodernizacja budynku remizo-świetlicy w Ryńsku oraz zagospodarowanie placu przy budynku remizo-świetlicy w Ryńsku

Prace polegaly na ociepleniu ścian zewnętrznych z okladziną elewacyjną, wykonaniu pokrycia dachowego z papy termozgrzewalnej oraz montażu lekkich bram garażowych. Na terenie przed budynkiem ułożono kostkę betonową oraz nasadzono zieleń ozdobną.

Termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej w ZieleniuTermomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej w Zieleniu

Inwestycja polegała na wykonaniu kompleksowej termomodernizacji ścian i stropodachu budynku. Wykonano również remont zadaszenia tarasu od strony boiska szkolnego.

Zakup równiarki drogowejZakup równiarki drogowej

Zakupiono nową równiarkę drogową na potrzeby bieżącego utrzymania dróg gminnych.

Rozbudowa i modernizacja obiektu Szkoły Podstawowej w JarantowicachRozbudowa i modernizacja obiektu Szkoły Podstawowej w Jarantowicach

Zakres robót przewiduje rozbudowę budynku szkoły w wyniku którego powstaną 2 sale lekcyjne, AULA oraz pomieszczenia towarzyszące, termo-modernizacje budynku wraz ze zmianą sposobu ogrzewania i modernizację istniejącego budynku szkoły.

Termomodernizacja budynku Ośrodka Zdrowia w ZieleniuTermomodernizacja budynku Ośrodka Zdrowia w Zieleniu

W ramach inwestycji wykonano nowe pokrycie dachu z papy termozgrzewalnej wraz z robotami blacharskimi (oblachowanie i orynnowanie) oraz ocieplenie ścian zewnętrznych wraz z elewacją budynku.

Budowa sieci wodociągowej dla wsi Wałycz, Wałyczyk, Małe RadowiskaBudowa sieci wodociągowej dla wsi Wałycz, Wałyczyk, Małe Radowiska

Inwestycja polega na budowie sieci i przylączy wodociągowych. Do końca 2008 r. wybudowano 15 km sieci wodociągowej i 50 szt. przylączy wodociągowych.

Modernizacja świetlicy wiejskiej w PrzydworzuModernizacja świetlicy wiejskiej w Przydworzu

Inwestycja polegała na wykonaniu prac remontowych w pomieszczeniu kuchni w zakresie wymiany stolarki okiennej i drzwiowej. Dodatkowo wykonano prace tynkarskie, malarskie, zamontowano płytki podłogowe i ścienne. Wyposażono kuchnie w meble kuchenne.

 
Czytany 2280 razy
Więcej w tej kategorii: « 2012 2009 »

Adres Gminy

Urząd Gminy Ryńsk
87-200 Wąbrzeźno
ul. Mickiewicza 21
tel.: (56) 687-75-00
fax.: (56) 450-27-02
skrzynka ePUAP: /8uj4g63pcd/SkrytkaESP
Facebook: Gmina Ryńsk

Wyślij wiadomość do Urzędu Gminy

 

Galeria Gmina Ryńsk

Template Settings

Theme Colors

Cyan Red Green Oranges Teal

Layout

Wide Boxed Framed Rounded
Patterns for Layour: Boxed, Framed, Rounded
Top