piątek, 08 październik 2021 00:00

Budowa boiska wielofunkcyjnego wraz z infrastrukturą towarzyszącą w Myśliwcu

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

logo PROW

Wójt Gminy Ryńsk podpisał umowę z wykonawcą wyłonionym w drodze postępowania o udzielenie zamówienia publicznego na budowę boiska wielofunkcyjnego w Myśliwcu.

Zadanie jest realizowane w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, działanie „Podstawowe usługi i odnowa wsi na obszarach wiejskich” (operacje typu „Kształtowanie przestrzeni publicznej”). W wyniku oceny wniosków o dofinansowanie projekt Gminy Ryńsk uplasował się na 6 miejscu listy rankingowej. Wartość projektu przekracza 500 tyś. złotych.

Przedsięwzięcie zostało wybrane do realizacji przez mieszkańców w drodze plebiscytu na najciekawszy projekt na kształtowanie przestrzeni publicznej na terenie miejscowości Myśliwiec.

Projekt zakłada budowę w centrum Myśliwca boiska wielofunkcyjnego o nawierzchni poliuretanowej, w tym boisk do piłki ręcznej, siatkowej i koszykówki, urządzenie zieleni i wykonanie oświetlenia terenu. Stworzone zostanie miejsce do aktywnego wypoczynku, wpływającego na poprawę kondycji i zdrowia mieszkańców, a także integracji mieszkańców. Planowana operacja wpłynie na zwiększenie atrakcyjności i estetyki miejscowości oraz przyczyni się do aktywizacji osób w wieku 50 + i nie tylko, co wpłynie pozytywnie na życie codziennie mieszkańców, zachęcając ich do aktywnego spędzania czasu wolnego na świeżym powietrzu.

Podpisanie umowyBoisko w Myśliwcu

Czytany 1252 razy

Adres Gminy

Urząd Gminy Ryńsk
87-200 Wąbrzeźno
ul. Mickiewicza 21
tel.: (56) 687-75-00
fax.: (56) 450-27-02
skrzynka ePUAP: /8uj4g63pcd/SkrytkaESP
Facebook: Gmina Ryńsk

Wyślij wiadomość do Urzędu Gminy

 

Galeria Gmina Ryńsk

Template Settings

Theme Colors

Cyan Red Green Oranges Teal

Layout

Wide Boxed Framed Rounded
Patterns for Layour: Boxed, Framed, Rounded
Top