2021

Tablica informacyjna odnawialne źródła energii w Gminie RyńskOdnawialne Źródła Energii w Gminie Ryńsk

Zadanie polegało na montażu 33 mikroinstalacji fotowoltaicznych, 2 pomp ciepła i 2 kolektorów słonecznych na budynkach prywatnych oraz 3 mikroinstalacji na budynkach użyteczności publicznej należących do Gminy (stacja uzdatniania wody w Czystochlebiu, stacja uzdatniania wody w Zieleniu, Urząd Gminy Ryńsk).

Tablica informacyjna Rozwój infrastruktury turystycznej i rekreacyjnej w PrzydworzuRozwój infrastruktury turystycznej i rekreacyjnej w Przydworzu

W ramach inwestycji na terenie Ośrodka Wypoczynkowego w Przydworzu wybudowano budynek wypożyczalni z zapleczem oraz zakupiono wyposażenie i sprzęt wodny. Ponadto wybudowano pomost z materiału kompozytowego o łącznej długości 140 m wraz z ławkami oraz wykonano nawierzchnię dróg wewnętrznych z kostki betonowej o łącznej długości około 1,7 km.

Tablica informacyjna oczyszczalnia ścieków w JarantowicachBudowa oczyszczalni ścieków przy świetlicy w Jarantowicach

31 sierpnia 2021 roku zakończono budowę oczyszczalni ścieków przy świetlicy w Jarantowicach, realizowaną w ramach zadania pn. „Budowa stacji uzdatniania wody w Sosnówce oraz budowa oczyszczalni ścieków przy świetlicy w Jarantowicach”

20211020 132522 300x200Modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych w Łabędziu

Zakończono modernizację drogi gminnej nr 070230C Łabędź-Wronie. Wykonano od podstaw odcinek drogi o długości 0,854 km z dwuwarstwową nawierzchnią bitumiczną jezdni wraz z podbudową i obustronne pobocza umocnione kruszywem. Zamontowano oznakowanie pionowe drogi.

Podpisanie umowyBudowa boiska wielofunkcyjnego wraz z infrastrukturą towarzyszącą w Myśliwcu

Wójt Gminy Ryńsk podpisał umowę z wykonawcą wyłonionym w drodze postępowania o udzielenie zamówienia publicznego na budowę boiska wielofunkcyjnego w Myśliwcu.

Czytany 1793 razy
Więcej w tej kategorii: « 2009 2022 »

Adres Gminy

Urząd Gminy Ryńsk
87-200 Wąbrzeźno
ul. Mickiewicza 21
tel.: (56) 687-75-00
fax.: (56) 450-27-02
skrzynka ePUAP: /8uj4g63pcd/SkrytkaESP
Facebook: Gmina Ryńsk

Wyślij wiadomość do Urzędu Gminy

 

Galeria Gmina Ryńsk

Template Settings

Theme Colors

Cyan Red Green Oranges Teal

Layout

Wide Boxed Framed Rounded
Patterns for Layour: Boxed, Framed, Rounded
Top