Przebudowa dróg w Ryńsku

Zakończono zadanie inwestycyjne pod nazwą: ,,Przebudowa dróg w Ryńsku” współfinansowane w ramach operacji typu „Budowa lub modernizacja dróg lokalnych”, w ramach poddziałania „Wsparcie inwestycji związanych z tworzeniem, ulepszaniem lub rozbudową wszystkich rodzajów małej infrastruktury,

w tym inwestycji w energię odnawialną i w oszczędzanie energii” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Przedsięwzięcie obejmowało przebudowę dróg w Ryńsku tj. ul. Szkolną, ul. Sportową, ul. J. Kochanowskiego i ul. M. Reja o łącznej długości ok. 1 km. W ramach zadania ułożono nawierzchnię asfaltową jezdni, wykonano odcinek chodnika oraz miejsca postojowe.

Czytany 4688 razy Ostatnio zmieniany niedziela, 04 grudzień 2016 20:06

Adres Gminy

Urząd Gminy Ryńsk
87-200 Wąbrzeźno
ul. Mickiewicza 21
tel.: (56) 687-75-00
fax.: (56) 450-27-02
skrzynka ePUAP: /8uj4g63pcd/SkrytkaESP
Facebook: Gmina Ryńsk

Wyślij wiadomość do Urzędu Gminy

 

Galeria Gmina Ryńsk

Template Settings

Theme Colors

Cyan Red Green Oranges Teal

Layout

Wide Boxed Framed Rounded
Patterns for Layour: Boxed, Framed, Rounded
Top