Modernizacja infrastruktury turystycznej w miejscowości Przydwórz

Zakończyły się roboty budowlane związane z zadaniem inwestycyjnym pn. „Modernizacja infrastruktury turystycznej w miejscowości Przydwórz”

dofinansowanym z funduszy Unii Europejskiej w kwocie ok. 445 tyś. zł w ramach środka 4.1 „Wzmocnienie konkurencyjności i utrzymanie atrakcyjności obszarów zależnych od rybactwa”, osi priorytetowej 4 Programu Operacyjnego „Zrównoważony rozwój sektora rybołówstwa i nadbrzeżnych obszarów rybackich 2007-2013”. Wartość inwestycji ok. 995 tyś. zł. Modernizacja polegała między innymi na utwardzeniu ciągów komunikacyjnych i placów kostką betonową, nasadzeniu drzew i roślin ozdobnych, montażu ławek parkowych, oświetlenia solarnego. Wybudowano także wiatę grillową oraz plac zabaw z elementami fitness.

przydworz 001

Czytany 3334 razy Ostatnio zmieniany piątek, 30 grudzień 2016 20:17

Adres Gminy

Urząd Gminy Ryńsk
87-200 Wąbrzeźno
ul. Mickiewicza 21
tel.: (56) 687-75-00
fax.: (56) 450-27-02
skrzynka ePUAP: /8uj4g63pcd/SkrytkaESP
Facebook: Gmina Ryńsk

Wyślij wiadomość do Urzędu Gminy

 

Galeria Gmina Ryńsk

Template Settings

Theme Colors

Cyan Red Green Oranges Teal

Layout

Wide Boxed Framed Rounded
Patterns for Layour: Boxed, Framed, Rounded
Top