Zapraszamy Mieszkańców Gminy na Zebrania Wiejskie zwołane w celu wyboru Sołtysa i Rady Sołeckiej oraz przeprowadzenia
Zapraszamy Mieszkańców Gminy na spotkanie informacyjne programu #NowaPiątka.
Naczelnik Urzędu Skarbowego w Wąbrzeźnie informuje, że od 15 lutego 2019r. dla podatników rozliczających się za 2018r.
W dniu 8 marca 2019 roku podczas VI sesji Rady Gminy Ryńsk odbyła się uroczystość wręczenia Srebrnych Medali „Za
Energa-Operator informuje, że nastąpi przerwa w dostawie energii elektrycznej dla mieszkanców Wałycza i Ryńska
Koło Gospodyń Wiejskich w Trzcianie organizuje wycieczkę na Węgry w dniach 30 kwietnia - 5 maja 2019 r. Plan
Porzucone psy regularnie pojawiają się na terenie naszej gminy. Dla większości z nich nie udaje się znaleźć
  • Zapraszamy na Zebrania Wiejskie - wybory Sołtysa i Rady Sołeckiej
  • Spotkanie dotyczące programu #NowaPiątka
  • Twój e-PIT
  • Odznaczeni Medalami „Za Zasługi dla Obronności Kraju”
  • Planowane wyłączenia prądu - Wałycz, Ryńsk
  • Wycieczka na Węgry w dniach 30 kwietnia - 5 maja
  • Zachęcamy do adopcji psa
System informowania mieszkańców

Urząd Gminy Ryńsk uruchomił system informowania mieszkańców za pomocą krótkich wiadomości tekstowych.
Dzięki bezpłatnym SMS-om mieszkańcy Gminy będą powiadamiani o zagrożeniach, awariach, wydarzeniach kulturalnych i sportowych, oraz innych wydarzeniach z życia gminy.

Aby się zarejestrować i otrzymywać bezpłatne SMS-y z informacjami należy wysłać wiadomość SMS o treści "TAK.NR.KODU" na numer 513 521 124.,  Wykaz kodów przedstawiamy poniżej. Przykładowo, dla Sołectwa Cymbark wysyłamy sms o treści: TAK.SOL.01
Użytkownik ponosi tylko koszt wiadomości SMS, przy pomocy której rejestruje się lub wyrejestrowuje z systemu. Jest to cena zwykłej wiadomości SMS, właściwa dla operatora telefonii komórkowej, w której Użytkownik ma telefon komórkowy. Użytkownik otrzymuje wiadomości SMS z Serwisu Informacyjnego SMS bez ponoszenia żadnych kosztów, gdyż za wiadomości te płaci ich nadawca, czyli Gmina.

Aby wyrejestrować się z Serwisu Informacyjnego SMS, należy ze swojego telefonu komórkowego wysłać wiadomość SMS na numer telefonu 513 521 124 o treści: REZYGNACJA.
Wyrejestrowania z Serwisu Informacyjnego SMS, należy dokonywać zawsze z tego samego numeru telefonu, z którego nastąpiła rejestracja.

Wszelkie uwagi dotyczące funkcjonowania systemu prosimy kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

WYKAZ KODÓW REJESTRUJĄCYCH

KOD