W ramach treningów i ćwiczeń dotyczących systemów alarmowania, celem jednoczesnego upamiętnienia 75 rocznicy wybuchu
W NOWYM SZPITALU W WĄBRZEŹNIE OD 1 LIPCA 2019 ROKU OBOWIĄZUJE NOWA NUMERACJA TELEFONICZNA - WYKAZ NOWYCH TELEFONÓW W
SZANOWNI ROLNICY, od 01 sierpnia do 02 września 2019 r. można składać wnioski na zwrot akcyzy. Szczegółowe
Zakład Ubezpieczeń Społecznych organizuje Tydzień Przedsiębiorcy w ZUS. Jest to akcja skierowana nie tylko do
Wyniki otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych w 2019 r. "Organizacja wydarzeń kulturalnych
Na prośbę Oddziału Regionalnego Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Bydgoszczy zamieszczamy apel Prezes KRUS do
Aktualny numer gazetki „Gminne Wieści” (maj-czerwiec 2019) jest już dostępny na naszej stronie internetowej. Można go
  • W dniu 1 sierpnia uruchomione zostaną syreny alarmowe.
  • Nowy szpital w Wąbrzeźnie, zmiana numerów telefonów
  • Wnioski o zwrot podatku akcyzowego
  • Tydzień Przedsiębiorcy w ZUS
  • Wyniki otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych w 2019 r.
  • Apel do rolników o zachowanie zasad bezpieczeństwa podczas żniw
  • Nowy numer „Gminnych Wieści” już dostępny online
System informowania mieszkańców

Urząd Gminy Ryńsk uruchomił system informowania mieszkańców za pomocą krótkich wiadomości tekstowych.
Dzięki bezpłatnym SMS-om mieszkańcy Gminy będą powiadamiani o zagrożeniach, awariach, wydarzeniach kulturalnych i sportowych, oraz innych wydarzeniach z życia gminy.

Aby się zarejestrować i otrzymywać bezpłatne SMS-y z informacjami należy wysłać wiadomość SMS o treści "TAK.NR.KODU" na numer 513 521 124.,  Wykaz kodów przedstawiamy poniżej. Przykładowo, dla Sołectwa Cymbark wysyłamy sms o treści: TAK.SOL.01
Użytkownik ponosi tylko koszt wiadomości SMS, przy pomocy której rejestruje się lub wyrejestrowuje z systemu. Jest to cena zwykłej wiadomości SMS, właściwa dla operatora telefonii komórkowej, w której Użytkownik ma telefon komórkowy. Użytkownik otrzymuje wiadomości SMS z Serwisu Informacyjnego SMS bez ponoszenia żadnych kosztów, gdyż za wiadomości te płaci ich nadawca, czyli Gmina.

Aby wyrejestrować się z Serwisu Informacyjnego SMS, należy ze swojego telefonu komórkowego wysłać wiadomość SMS na numer telefonu 513 521 124 o treści: REZYGNACJA.
Wyrejestrowania z Serwisu Informacyjnego SMS, należy dokonywać zawsze z tego samego numeru telefonu, z którego nastąpiła rejestracja.

Wszelkie uwagi dotyczące funkcjonowania systemu prosimy kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

WYKAZ KODÓW REJESTRUJĄCYCH

KOD