Główny Lekarz Weterynarii uprzejmie przypomina o możliwości przystąpienia hodowców i producentów bydła do programu
Zapraszamy Panie w wieku 50-69 lat na bezpłatną mammografię (prześwietlenie piersi) w technice cyfrowej w ramach
Energa-Operator informuje, że nastąpi przerwa w dostawie energii elektrycznej dla mieszkanców zasilanych z
Informacja Powiatowego Lekarza Weterynarii w Wąbrzeźnie o szkoleniu dla osób dokonujących uboju na użytek własny W
Z dniem 1 grudnia 2018r. zwolnienia lekarskie będą wystawiane wyłącznie w formie elektronicznej. ZUS Oddział w
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na bezpłatne wydarzenia odbywające się w trakcie Światowego Tygodnia
INFORMACJA WÓJTA GMINY RYŃSK z dnia 31 października 2018 roku o ćwiczeniu systemu alarmowania ĆWICZENIE RENEGADE
  • Informacja o programach zwalczania chorób zakaźnych wśród bydła
  • Bezpłatna mammografia - Zbadaj się i zyskaj spokój
  • Planowane wyłączenia - Jarantowice, Sitno
  • Bezpłatne szkolenie dla osób dokonujących uboju na użytek własny
  • Od 1 grudnia wyłącznie elektroniczne zwolnienia lekarskie
  • Bezpłatne wydarzenia w trakcie Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w Toruniu
  • Ćwiczenia systemu alarmowania (14-16 listopada)
System informowania mieszkańców

Urząd Gminy Ryńsk uruchomił system informowania mieszkańców za pomocą krótkich wiadomości tekstowych.
Dzięki bezpłatnym SMS-om mieszkańcy Gminy będą powiadamiani o zagrożeniach, awariach, wydarzeniach kulturalnych i sportowych, oraz innych wydarzeniach z życia gminy.

Aby się zarejestrować i otrzymywać bezpłatne SMS-y z informacjami należy wysłać wiadomość SMS o treści "TAK.NR.KODU" na numer 513 521 124.,  Wykaz kodów przedstawiamy poniżej. Przykładowo, dla Sołectwa Cymbark wysyłamy sms o treści: TAK.SOL.01
Użytkownik ponosi tylko koszt wiadomości SMS, przy pomocy, której rejestruje się lub wyrejestrowuje z systemu. Jest to cena zwykłej wiadomości SMS, właściwa dla operatora telefonii komórkowej, w której Użytkownik ma telefon komórkowy Użytkownik otrzymuje wiadomości SMS z Serwisu Informacyjnego SMS, bez ponoszenia żadnych kosztów, gdyż za wiadomości te płaci ich nadawca, czyli Gmina.
Aby wyrejestrować się z Serwisu Informacyjnego SMS, należy ze swojego telefonu komórkowego wysłać wiadomość SMS na numer telefonu 513 521 124 o treści: REZYGNACJA.

Wyrejestrowania z Serwisu Informacyjnego SMS, należy dokonywać zawsze z tego samego numeru telefonu, z którego nastąpiła rejestracja. Wszelkie uwagi dotyczące funkcjonowania systemu prosimy kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

WYKAZ KODÓW REJESTRUJĄCYCH

KOD