Z wielkim smutkiem i krzykiem niezrozumienia i sprzeciwu dla tego co się stało żegnamy ś. p. Pawła Adamowicza
W dniu 12 stycznia 2019 roku w jednostce OSP Ryńsk odbyło się uroczyste przekazanie i poświęcenie nowego, ciężkiego
W dniu 12 stycznia 2019 roku w sali koncertowej Filharmonii Pomorskiej w Bydgoszczy odbyła się gala XVI edycji Konkursu
Od stycznia 2019 r. weszły w życie przepisy, które ułatwią przechowywanie akt pracowniczych dotyczących pracowników i
Energa-Operator informuje, że nastąpią przerwy w dostawie energii elektrycznej dla mieszkanców Czystochlebia i
Gmina Ryńsk w 2018 r. zrealizowała zadnie pn. "Demontaż, transport i unieszkodliwienie wyrobów zawierających azbest z
W związku z rozpoczętymi w dniu 17 grudnia 2018 r. konsultacjami społecznymi Krajowej Strategii Rozwoju Regionalnego
  • Żegnamy prezydenta Pawła Adamowicza
  • Nowy samochód strażacki dla OSP Ryńsk
  • Mieszkańcy Gminy Ryńsk z tytułem „Rolnik Pomorza i Kujaw”
  • e-Akta. Teraz prościej i taniej
  • Planowane wyłączenia prądu - Czystochleb, Jarantowice
  • Kolejne wyroby zawierające azbest zutylizowane
  • Konsultacje społeczne projektu Krajowej Strategii Rozwoju Regionalnego 2030
System informowania mieszkańców

Urząd Gminy Ryńsk uruchomił system informowania mieszkańców za pomocą krótkich wiadomości tekstowych.
Dzięki bezpłatnym SMS-om mieszkańcy Gminy będą powiadamiani o zagrożeniach, awariach, wydarzeniach kulturalnych i sportowych, oraz innych wydarzeniach z życia gminy.

Aby się zarejestrować i otrzymywać bezpłatne SMS-y z informacjami należy wysłać wiadomość SMS o treści "TAK.NR.KODU" na numer 513 521 124.,  Wykaz kodów przedstawiamy poniżej. Przykładowo, dla Sołectwa Cymbark wysyłamy sms o treści: TAK.SOL.01
Użytkownik ponosi tylko koszt wiadomości SMS, przy pomocy której rejestruje się lub wyrejestrowuje z systemu. Jest to cena zwykłej wiadomości SMS, właściwa dla operatora telefonii komórkowej, w której Użytkownik ma telefon komórkowy. Użytkownik otrzymuje wiadomości SMS z Serwisu Informacyjnego SMS bez ponoszenia żadnych kosztów, gdyż za wiadomości te płaci ich nadawca, czyli Gmina.

Aby wyrejestrować się z Serwisu Informacyjnego SMS, należy ze swojego telefonu komórkowego wysłać wiadomość SMS na numer telefonu 513 521 124 o treści: REZYGNACJA.
Wyrejestrowania z Serwisu Informacyjnego SMS, należy dokonywać zawsze z tego samego numeru telefonu, z którego nastąpiła rejestracja.

Wszelkie uwagi dotyczące funkcjonowania systemu prosimy kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

WYKAZ KODÓW REJESTRUJĄCYCH

KOD