Czym jest koronawirus SARS-CoV2 ? Jak zapobiegać zakażeniu? Jak postepować w przypadku podejrzenia zakażenia nowym
Szanowni Państwo, Mieszkańcy Gminy Ryńsk informujemy, iż od 27.04.2020 r. wznowiona została bezpośrednia obsługa
Informujemy, że kontynuowane będzie udzielanie porad prawnych. Z porad będzie można korzystać telefonicznie pod
Przedstawiamy komunikat Starosty Wąbrzeskiego z dnia 27 maja 2020 r. z godz. 1500 dotyczący sytuacji
Z okazji pięknego i szczególnego dla nas wszystkich Święta, jakim jest Dzień Matki, wszystkim Mamom z całego serca
Odpowiadając na potrzeby naszych mieszkańców w dniach od 20. do 26. maja 2020 r. prowadzimy nabór deklaracji osób
Przedstawiamy Państwu informacje przekazane przez Kujawsko-Pomorski Urząd Marszałkowski dotyczące wsparcia dla firm w
  • Informacje dotyczące koronawirusa
  • Zmiany w obsłudze interesantów
  • Porady prawne w Urzędzie Gminy Ryńsk
  • Komunikat Starosty Wąbrzeskiego dotyczący sytuacji epidemiologicznej (27.05.2020)
  • Dzień Matki - życzenia dla wszystkich Mam!
  • Dotacje na budowę instalacji odnawialnych źródeł energii na terenie swojej nieruchomości
  • Wsparcie dla firm w związku z koronawirusem
Ośrodek wypoczynkowy w Przydworzu

Ośrodek wypoczynkowy w Przydworzu jest położony nad jeziorem o nazwie Wieczno Południowe. Powierzchnia jeziora to 199,4 ha, obiętość 4.358,0 tys. m3. Głębokość maksymalna 4,1 m. Powierzchnia zlewni całkowitej 51.0 km2. Jezioro położone jest w powiecie wąbrzeskim, gmina Ryńsk.

Jezioro jest podzielone przez półwyspy na dwie części. Wieczno Północne i Wieczno Południowe. W południowej części jeziora zlokalizowany jest ośrodek wypoczynkowy z rozległą plażą. Na terenie ośrodka do wynajęcia są domki oraz pokoje w dwóch hotelikach. Nie brakuje również punktów gastronomicznych.

W sezonie letnim nad bezpieczeństwem plażowiczów korzystających z kąpieli, czuwa ratownik. Na terenie ośrodka działa wypożyczalnia sprzętu wodnego. Woda jest czysta, a plaża posiada wydzielone miejsce do zabaw dla najmłodszych plażowiczów. Wstęp na teren ośrodka jest bezpłatny.  Osoby, które wybierają się nad jezioro samochodem, mogą zaparkować na płatnym parkingu. Na terenie ośrodka znajduje się pole namiotowe wyposażone w kominek gdzie można przygotować sobie ulubione posiłki.

Ośrodek wypoczynkowy w Przydworzu

tel. 56-688-50-47