Energa-Operator informuje, że nastąpi przerwa w dostawie energii elektrycznej dla mieszkanców Przydworza zasilanych
Z okazji Dnia Dziecka dzieci i młodzież w wieku od 7 do 15 lat zapraszamy do udziału w zawodach wędkarskich. Zawody
PKP PLK S.A. Zakład Linii Kolejowych w Bydgoszczy informuje o planowanej likwidacji przejazdu kolejowego w Myśliwcu.
W związku z kończącym się naborem wniosków Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa przypomina, że e-wnioski o
Jedynie 38 % uprawnionych Polek zgłasza się na kontrolne badania mammograficzne. Co roku rak piersi odbiera życie
Teatr muzyczny Szkoły Podstawowej w Zieleniu zaprasza na amatorską wersję spektaklu wystawianego przez Studio Buffo
We wtorek 21 maja br. o godz. 16:00 w świetlicy wiejskiej w Czaplach odbędzie się spotkanie z przedstawicielami Zarządu
  • Planowane wyłączenie prądu - Przydwórz
  • Zawody wędkarskie w Ryńsku z okazji Dnia Dziecka
  • Zawiadomienie o planowanej likwidacji przejazdu kolejowego w Myśliwcu
  • Uwaga! Zmiana terminu! 31 maja upływa termin składania e-wniosków o przyznanie płatności dla rolników za rok 2019
  • Bezpłatna mammografia w czerwcu w Płużnicy
  • „Piotruś Pan” w wykonaniu Teatru muzycznego SP w Zieleniu
  • Spotkanie w sprawie remontu drogi Stolno-Wąbrzeźno
Ośrodek wypoczynkowy w Przydworzu

Ośrodek wypoczynkowy w Przydworzu jest położony nad jeziorem o nazwie Wieczno Południowe. Powierzchnia jeziora to 199,4 ha, obiętość 4.358,0 tys. m3. Głębokość maksymalna 4,1 m. Powierzchnia zlewni całkowitej 51.0 km2. Jezioro położone jest w powiecie wąbrzeskim, gmina Ryńsk.

Jezioro jest podzielone przez półwyspy na dwie części. Wieczno Północne i Wieczno Południowe. W południowej części jeziora zlokalizowany jest ośrodek wypoczynkowy z rozległą plażą. Na terenie ośrodka do wynajęcia są domki oraz pokoje w dwóch hotelikach. Nie brakuje również punktów gastronomicznych.

W sezonie letnim nad bezpieczeństwem plażowiczów korzystających z kąpieli, czuwa ratownik. Na terenie ośrodka działa wypożyczalnia sprzętu wodnego. Woda jest czysta, a plaża posiada wydzielone miejsce do zabaw dla najmłodszych plażowiczów. Wstęp na teren ośrodka jest bezpłatny.  Osoby, które wybierają się nad jezioro samochodem, mogą zaparkować na płatnym parkingu. Na terenie ośrodka znajduje się pole namiotowe wyposażone w kominek gdzie można przygotować sobie ulubione posiłki.

Ośrodek wypoczynkowy w Przydworzu

tel. 56-688-50-47