GABINET NEUROLOGOPEDYCZNY Olszewska Lidia Zaprasza dzieci w wieku 4-8 lat z terenów Gminy Ryńsk na bezpłatne Badania
Energa-Operator informuje, że nastąpi przerwa w dostawie energii elektrycznej dla mieszkanców zasilanych z
Zapraszamy na dożynki gminne, które w tym roku odbędą się 25 sierpnia 2018 r. w Ryńsku.  Szczegóły
W ramach akcji Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji pn. "Kręci mnie bezpieczeństwo" wąbrzescy strażacy i
Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji informuje o nowej funkcjonalności w aplikacji "Regionalny System
Zbliża się okres składania wniosków przez producentów rolnych o zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju
Od 1 października 2017 roku obowiązuje niższy wiek emerytalny - 60 lat dla kobiet, 65 lat dla mężczyzn. Dla tych,
  • Bezpłatne badania logopedyczne w Wąbrzeźnie
  • Informacja dla mieszkańców Orzechówka o planowanym wyłączeniu energii elektrycznej
  • Zaproszenie do Ryńska na dożynki gminne 2018
  • Kręci mnie bezpieczeństwo - akcja w Przydworzu
  • Regionalny System Ostrzegania - nowa funkcjonalność w aplikacji
  • Zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego
  • Zapytaj eksperta ZUS o swoją emeryturę
Ośrodek wypoczynkowy w Przydworzu

Ośrodek wypoczynkowy w Przydworzu jest położony nad jeziorem o nazwie Wieczno Południowe. Powierzchnia jeziora to 199,4 ha, obiętość 4.358,0 tys. m3. Głębokość maksymalna 4,1 m. Powierzchnia zlewni całkowitej 51.0 km2. Jezioro położone jest w powiecie wąbrzeskim, gmina Ryńsk.

Jezioro jest podzielone przez półwyspy na dwie części. Wieczno Północne i Wieczno Południowe. W południowej części jeziora zlokalizowany jest ośrodek wypoczynkowy z rozległą plażą. Na terenie ośrodka do wynajęcia są domki oraz pokoje w dwóch hotelikach. Nie brakuje również punktów gastronomicznych.

W sezonie letnim nad bezpieczeństwem plażowiczów korzystających z kąpieli, czuwa ratownik. Na terenie ośrodka działa wypożyczalnia sprzętu wodnego. Woda jest czysta, a plaża posiada wydzielone miejsce do zabaw dla najmłodszych plażowiczów. Wstęp na teren ośrodka jest bezpłatny.  Osoby, które wybierają się nad jezioro samochodem, mogą zaparkować na płatnym parkingu. Na terenie ośrodka znajduje się pole namiotowe wyposażone w kominek gdzie można przygotować sobie ulubione posiłki.

Ośrodek wypoczynkowy w Przydworzu

tel. 56-688-50-47