Profil zaufany i kilka minut - to wszystko czego potrzeba, by zarejestrować narodziny dziecka online. Nowa usługa
Rolnicy, którzy poniesli straty w uprawach spowodowane suszą, mogą składać wnioski o oszacowanie szkód w uprawach
W dniu 09.06.2018 r. przeprowadzono w miejscowości Ryńsk Gminne Zawody Jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych Gminy
Zakład Komunalny Gminy Ryńsk ul. Mickiewicza 21, 87-200 Wąbrzeźno zatrudni ratownika na okres lipiec-sierpień 2018 r.
Radni Gminy Ryńsk w dniu 25 maja br. na XLVIII sesji udzielili jednomyślnie Panu Władysławowi Łukasikowi - Wójtowi
Zakład Komunalny Gminy Ryńsk informuje, że zgodnie z zatwierdzoną taryfą dla zbiorowego zaopatrzenia w wodę i
Wydział Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Kujawsko-Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Bydgoszczy przekazuje
  • Rodzicu, zarejestruj swoje dziecko online!
  • Informacja dla rolników, którzy poniesli straty w uprawach spowodowane suszą
  • Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze w Ryńsku 2018
  • Praca dla ratownika w Ośrodku Wypoczynkowym w Przydworzu
  • ABSOLUTORIUM DLA WÓJTA GMINY
  • Zmiana od 11 czerwca 2018 ceny wody i ścieków
  • Ostrzeżenie o upałach
Konkursu fotograficzny pn. „Cztery pory roku w województwie kujawsko-pomorskim”

Wojewoda Kujawsko-Pomorski serdecznie zaprasza do udziału w kolejnej edycji konkursu fotograficznego pn. „Cztery pory roku w województwie kujawsko-pomorskim” we współpracy z Okręgiem Kujawsko-Pomorskim Związku Polskich Artystów Fotografików. Prace fotograficzne (nie więcej niż 16 prac) można przesyłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.od dnia 18 kwietnia 2017 r.do dnia31 maja 2017 r.

Spośród zgłoszonych fotografii zostanie wyłonionych ok. 300 prac, które w sposób najciekawszy przedstawiać będą piękno przyrody i krajobrazu regionu Kujaw i Pomorza ukazane przez pryzmat zmieniających się pór roku. Zwieńczeniem konkursu będzie publikacja zwycięskich fotografii i nazwisk laureatów w albumie Wojewody Kujawsko-Pomorskiego.

Szczegóły i warunki uczestnictwa określa regulamin dostępny na stronie internetowej Kujawsko-Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Bydgoszczy w zakładce „Konkursy Wojewody”: http://www.bydgoszcz.uw.gov.pl/pl/konkursy-wojewody.html  .

Serdecznie zachęcamy do udziału w Konkursie!

Kontakt z Organizatorem:

tel. 52 349 75 87