Zadbaj o bezpieczeństwo - Zaproś kominiarza!

Okres jesienno-zimowy to czas zwiększonej ilości zaczadzeń i pożarów kominów. Krajowa Izba Kominiarzy zachęca do dbania o bezpieczeństwo mieszkańców przez regularne kontrole stanu technicznego przewodów kominowych.

Prowadzi też pod honorowym patronatem Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej akcję społeczną "Zaproś kominiarza!". Szczegóły w załączniku, na plakacie poniżej oraz na stronie Krajowej Izby Kominiarzy.

Komunikat Prezesa Krajowej Izby Kominiarzy (PDF)

KIK plakat zapros kominiarza 11 2018

Czytany 2163 razy Ostatnio zmieniany środa, 12 grudzień 2018 11:00

Adres Gminy

Urząd Gminy Ryńsk
87-200 Wąbrzeźno
ul. Mickiewicza 21
tel.: (56) 687-75-00
fax.: (56) 450-27-02
skrzynka ePUAP: /8uj4g63pcd/SkrytkaESP
Facebook: Gmina Ryńsk

Wyślij wiadomość do Urzędu Gminy

 

Galeria Gmina Ryńsk

Template Settings

Theme Colors

Cyan Red Green Oranges Teal

Layout

Wide Boxed Framed Rounded
Patterns for Layour: Boxed, Framed, Rounded
Top