Konkurs „Piękna Zagroda”

Zapraszamy do XIX edycji konkursu Piękna Zagroda. Jeśli masz działkę na terenie Gminy Ryńsk, domowy ogród lub ogródek przy bloku, to możesz wziąć udział w konkursie. Estetyka, walory ekologiczne i trud włożony w uzyskany efekt będą oceniane przez komisję, która zadecyduje o tym, do kogo trafi główna nagroda.

Konkurs jest organizowany w dwóch etapach: gminnym i powiatowym. Organizatorem przedsięwzięcia są starostowie i wójtowie gmin. Warunkiem udziału jest złożenie karty zgłoszenia udziału w konkursie w Urzędach Gmin. Zgłoszenia prosimy składać do Urzędu Gminy Ryńsk w Wydziale Ochrony Środowiska (p. 105) do 3 lipca. Kartę zgłoszeniową oraz regulamin można pobrać poniżej.

Laureaci pierwszych miejsc nie mogą brać udziału w trzech kolejnych edycjach konkursu.

Karta zgłoszeniowa i regulamin konkursu (PDF)

Czytany 1567 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 27 czerwiec 2019 07:20

Adres Gminy

Urząd Gminy Ryńsk
87-200 Wąbrzeźno
ul. Mickiewicza 21
tel.: (56) 687-75-00
fax.: (56) 450-27-02
skrzynka ePUAP: /8uj4g63pcd/SkrytkaESP
Facebook: Gmina Ryńsk

Wyślij wiadomość do Urzędu Gminy

 

Galeria Gmina Ryńsk

Template Settings

Theme Colors

Cyan Red Green Oranges Teal

Layout

Wide Boxed Framed Rounded
Patterns for Layour: Boxed, Framed, Rounded
Top