Najlepsi uczniowie szkół Gminy Ryńsk nagrodzeni

18 czerwca 2019 r. uroczyście podsumowano kolejny rok szkolny. Pan Władysław Łukasik Wójt Gminy nagrodził uczniów, którzy osiągnęli bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie jednocześnie pogratulował wszystkim osiągniętych wyników i życzył dalszych sukcesów. Wszyscy otrzymali pamiątkowe dyplomy, absolwenci gimnazjum i szkoły podstawowej zostali uhonorowani nagrodami rzeczowymi w postaci roweru, pozostali uczniowie otrzymali nagrody książkowe.


Nagrodzeni uczniowie kl. IV, V, VI i VII:

Szkoła Podstawowa w Jarantowicach
Małgorzata Dziub, Oliwia Krawczyk, Lena Matuszak, Kinga Nadworna, Adam Niklewski, Patrycja Politowska, Martyna Gryczkowska, Paulina Sroka, Julia Piasecka, Weronika Dziub, Joanna Nowocień, Ilona Błaszkiewicz, Wiktoria Skrzypczak, Kinga Sroka.

Szkoła Podstawowa w Myśliwcu
Agata Kołodziejska, Zuzanna Lipińska, Michał Wiliński, Malwina Balińska, Izabela Barszczyk, Nerea Carreton-Feter, Ryszard Ciernicki, Marta Cipak, Patrycja Marchewka, Alan Narewski, Krzysztof Sądowski, Patrycja Balawajder, Karol Cisło, Seweryn Plewa, Otylia Słupska, Oliwia Tykarska.

Szkoła Podstawowa im. Mikołaja z Ryńska w Ryńsku
Oliwia Iwańska, Blanka Kamińska, Zuzanna Długozima, Agnieszka Huzior, Dawid Gaweł, Nicola Szumacher, Szymon Tarkowski, Julia Cieślak, Michalina Siwek, Katarzyna Gaweł, Agata Brudz, Amelia Iwańska, Julia Kiliszkiewicz, Zuzanna Miszewska, Igor Tomaszewski, Filip Cikowski, Zofia Czerwińska, Julia Wiśniewska, Agata Wilińska, Zuzanna Borsuk, Karina Łęgowska.

Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Zieleniu
Patrycja Bartkowska, Lidia Kwiatkowska, Paweł Dąbrowski, Seweryn Kańczewski, Bartosz Brudło, Jakub Maksim, Jakub Wzorek, Marcel Siałkowski, Maksym Siałkowski, Mikołaj Wasilewski, Aleksandra Jakóbczyk, Karolina Dybka, Marcel Cieślikowski, Anna Górska, Oliwia Jakóbczyk, Krystian Król, Natalia Budniewska, Małgorzata Góralska.

Absolwenci szkół podstawowych i gimnazjów:

Szkoła Podstawowa w Jarantowicach
Szymon Kwiatkowski.

Szkoła Podstawowa w Myśliwcu
Dawid Barszczyk, Patrycja Kempińska.

Szkoła Podstawowa im. Mikołaja z Ryńska w Ryńsku
Wiktoria Wiśniewska, Oliwia Łytkowska, Małgorzata Guściora.

Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Zieleniu
Wiktor Chmiel, Sylwia Król, Julia Sułecka, Julia Śmigielska.

Gimnazjum im. Jana Pawła II w Ryńsku
Zofia Kiedewicz, Aleksandra Kiliszkiewicz, Magdalena Olejnik, Michał Zakrzewski, Natalia Szczepańska, Emilia Wróblewska, Julia Pisiewicz, Martyna Jędrzejczyk, Julia Olszewska, Martyna Płochacka, Anastazja Wasilewska, Nikola Moryń.

Gimnazjum w Zieleniu
Julia Górecka, Marta Meka, Agata Mytlewska, Nikola Pawłowska, Bartosz Piszczór.

 

001
002
003
004
005
006

 

 

 

Czytany 2273 razy Ostatnio zmieniany piątek, 21 czerwiec 2019 05:48

Adres Gminy

Urząd Gminy Ryńsk
87-200 Wąbrzeźno
ul. Mickiewicza 21
tel.: (56) 687-75-00
fax.: (56) 450-27-02
skrzynka ePUAP: /8uj4g63pcd/SkrytkaESP
Facebook: Gmina Ryńsk

Wyślij wiadomość do Urzędu Gminy

 

Galeria Gmina Ryńsk

Template Settings

Theme Colors

Cyan Red Green Oranges Teal

Layout

Wide Boxed Framed Rounded
Patterns for Layour: Boxed, Framed, Rounded
Top