Konsultacje projektu Programu współpracy Gminy Ryńsk z organizacjami pozarządowymi

Wójt Gminy Ryńsk zaprasza organizacje pozarządowe i podmioty wymienione w art. 3 ust. 3 prowadzące działalność pożytku publicznego do udziału w konsultacjach projektu Programu współpracy Gminy Ryńsk z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie w 2020 r.

Projekt Programu współpracy zamieszczony jest na stronie www.gminarynsk.pl w zakładce Organizacje pozarządowe - Program współpracy Gminy, w BIP Urzędu Gminy Ryńsk www.rynsk.bip.net.pl w zakładce Ogłoszenia oraz na tablicy ogłoszeń Urzędu Gminy.

Wszelkie uwagi i propozycje dotyczące programu można składać od 24 września 2019 r. do 8 października 2019 r. w formie pisemnej osobiście w Urzędzie Gminy pokój nr 101 (I piętro) lub drogą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Czytany 1894 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 23 wrzesień 2019 12:17

Adres Gminy

Urząd Gminy Ryńsk
87-200 Wąbrzeźno
ul. Mickiewicza 21
tel.: (56) 687-75-00
fax.: (56) 450-27-02
skrzynka ePUAP: /8uj4g63pcd/SkrytkaESP
Facebook: Gmina Ryńsk

Wyślij wiadomość do Urzędu Gminy

 

Galeria Gmina Ryńsk

Template Settings

Theme Colors

Cyan Red Green Oranges Teal

Layout

Wide Boxed Framed Rounded
Patterns for Layour: Boxed, Framed, Rounded
Top