Zaproszenie na spotkanie informacyjne „Stań się przedsiębiorczy”

Główny Punkt Informacyjnych Funduszy Europejskich w Bydgoszczy zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjne pt. „Stań się przedsiębiorczy”. Na spotkaniu omówione zostaną możliwości wsparcia dla osób planujących otwarcie własnej działalności gospodarczej m.in.: dotacje; preferencyjna, niskooprocentowana pożyczka. Poruszone zostaną również kwestie dotyczące obowiązków wobec ZUS oraz US.

Spotkanie dedykowane jest dla osób zwolnionych z pracy bądź pracujących przewidzianych do zwolnienia lub zagrożonych zwolnieniem z przyczyn dotyczących zakładu pracy bądź bezrobotnych, zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy, należących do co najmniej jednej z poniższych grup:

• powyżej 50 roku życia,
  • długotrwale bezrobotnych,
  • z niepełnosprawnościami,
  • kobiet,
  • o niskich kwalifikacjach

Data, miejsce i program spotkań

15 października 2019 r. Siedziba Głównego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich, Bydgoszcz, ul. Jagiellońska 9, sala nr 20 - aula, I piętro, godz. 1000 - 1300.

Uczestnicy spotkań

Na spotkanie zapraszamy osoby zainteresowane założeniem własnej firmy.

Zgłoszenia

Zgłoszenia na spotkanie przyjmujemy za pomocą formularza zgłoszeniowego oraz telefonicznie pod numerami telefonów: (52) 32 76 884 oraz 797 304 123.

Program spotkania dostępny jest pod tym odnośnikiem.

Czytany 1730 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 10 październik 2019 08:51