Usuwanie folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej

Wszyscy rolnicy chętni do zutylizowania folii rolniczych, siatek i sznurków do owijania balotów, opakowań po nawozach i typu Big Bag zapraszamy do wypełnienia poniższej ankiety. Ankietę należy wydrukować i wpisać w wyznaczonym polu dane dotyczące aktualnie posiadanych przez Państwa odpadów, a następnie złożyć ją w Urzędzie Gminy Ryńsk w pokoju nr 201 do 22 listopada 2019 r.

Projekt „Usuwanie folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej” jest prowadzony przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej i przeprowadzenie inwentaryzacji posiadanych przez państwa odpadów jest niezbędne do złożenia przez gminę wniosku o dofinansowanie.

Ankieta do wydrukowania i wypełnienia (PDF)

Czytany 1076 razy Ostatnio zmieniany piątek, 08 listopad 2019 07:16

Adres Gminy

Urząd Gminy Ryńsk
87-200 Wąbrzeźno
ul. Mickiewicza 21
tel.: (56) 687-75-00
fax.: (56) 450-27-02
skrzynka ePUAP: /8uj4g63pcd/SkrytkaESP

Wyślij wiadomość do Urzędu Gminy

 

Galeria Gmina Ryńsk

Template Settings

Theme Colors

Cyan Red Green Oranges Teal

Layout

Wide Boxed Framed Rounded
Patterns for Layour: Boxed, Framed, Rounded
Top