Trwa nabór uczestników do projektu „Doświadczalny Bigos”

Trwa nabór uczestników do projektu „Doświadczalny Bigos” organizowanego przez Stowarzyszenie „Przyjaciele Wronia”. Projekt zakłada realizację zajęć pozalekcyjnych rozwijających kreatywność, pasje i zainteresowania dzieci i młodzieży.

Skierowany jest do 50 uczniów klas 4-7 ze Szkół Podstawowych w Jarantowicach i Zieleniu i ukierunkowany na uczenie się przez odkrywanie. Opierać się będzie na kształtowaniu postaw społecznych i kompetencji badawczych oraz wspieraniu samodzielności i współpracy w grupie. Uczestnicy praktycznie poznają zjawiska fizyczne i procesy zachodzące w codziennym życiu.

Nabór trwa do 29 listopada 2019 roku. Realizacja: 2 grudnia 2019 - 30 czerwca 2020 roku.

Projekt realizowany jest w ramach partnerstwa z Fundacją PZU. Zainteresowanych prosimy o kontakt ze Szkołą Podstawową w Zieleniu.

Serdecznie zapraszamy.

Czytany 1941 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 26 listopad 2019 06:55

Adres Gminy

Urząd Gminy Ryńsk
87-200 Wąbrzeźno
ul. Mickiewicza 21
tel.: (56) 687-75-00
fax.: (56) 450-27-02
skrzynka ePUAP: /8uj4g63pcd/SkrytkaESP
Facebook: Gmina Ryńsk

Wyślij wiadomość do Urzędu Gminy

 

Galeria Gmina Ryńsk

Template Settings

Theme Colors

Cyan Red Green Oranges Teal

Layout

Wide Boxed Framed Rounded
Patterns for Layour: Boxed, Framed, Rounded
Top