IV edycja Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Prawie Wyborczym

Państwowa Komisja Wyborcza wraz z Krajowym Biurem Wyborczym organizuje IV edycję Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Prawie Wyborczym „Wybieram Wybory”. Konkurs jest skierowany do uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Jego celem jest upowszechnianie wiedzy na temat prawa wyborczego - propagowanie idei udziału w wyborach oraz świadomego uczestnictwa w procesie wyborczym.

Ogłoszenie o Konkursie i Regulamin Konkursu z załącznikami znajdują się na stronie internetowej PKW w  zakładce „Aktualności/Konkurs Wybieram Wybory”.

Zgłoszenia uczniów do Konkursu będą przyjmowane przez Delegaturę Krajowego Biura Wyborczego w Toruniu drogą elektroniczną na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., w nieprzekraczalnym terminie do 10 stycznia 2020 r. Oryginały dokumentów muszą zostać przesłane do Delegatury najpóźniej w terminie 14 dni od dnia upływu terminu na zgłoszenie uczestnictwa w Konkursie tj. do 24 stycznia 2020 r. W przypadku przesłania tych dokumentów pocztą o zachowaniu terminu decyduje data nadania.

Wybieram wybory 2020

Czytany 317 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 02 styczeń 2020 06:45

Adres Gminy

Urząd Gminy Ryńsk
87-200 Wąbrzeźno
ul. Mickiewicza 21
tel.: (56) 687-75-00
fax.: (56) 450-27-02
skrzynka ePUAP: /8uj4g63pcd/SkrytkaESP

Wyślij wiadomość do Urzędu Gminy

 

Galeria Gmina Ryńsk

Template Settings

Theme Colors

Cyan Red Green Oranges Teal

Layout

Wide Boxed Framed Rounded
Patterns for Layour: Boxed, Framed, Rounded
Top