Zapraszamy mieszkańców Trzcianka na Zebranie Wiejskie - wybory Sołtysa i Rady Sołeckiej

Zapraszamy Mieszkańców Sołectwa Trzcianek na Zebranie Wiejskie zwołane w celu wyboru Sołtysa i Rady Sołeckiej oraz przeprowadzenia konsultacji społecznych, których przedmiotem jest wyrażenie przez mieszkańców opinii do projektu zmiany Statutu Sołectwa Trzcianek.

Zebranie odbędzie się w dniu 28 stycznia 2020 r. w świetlicy w Trzcianku. Rozpoczęcie zebrania w sprawie wyborów sołtysa i Rady Sołeckiej o godz. 1900. Zebranie dotyczące przeprowadzenia konsultacji społecznych z Mieszkańcami sołectwa w sprawie projektu zmiany Statutu Sołectwa Trzcianek rozpocznie się o godz. 1930.

Ogłoszenie o zwołaniu zebrania i proponowany porządek obrad (PDF)

Ogłoszenie o konsultacjach z Mieszkańcami (PDF)

Serdecznie zapraszamy wszystkich Mieszkańców.

Czytany 124 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 21 styczeń 2020 10:32

Adres Gminy

Urząd Gminy Ryńsk
87-200 Wąbrzeźno
ul. Mickiewicza 21
tel.: (56) 687-75-00
fax.: (56) 450-27-02
skrzynka ePUAP: 8uj4g63pcd

Wyślij wiadomość do Urzędu Gminy

 

Galeria Gmina Ryńsk

Template Settings

Theme Colors

Cyan Red Green Oranges Teal

Layout

Wide Boxed Framed Rounded
Patterns for Layour: Boxed, Framed, Rounded
Top