Nowe połączenie autobusowe Ryńsk - Wąbrzeźno

Informujemy, że z dniem 10 lutego uruchomiono połączenie autobusowe na linii Ryńsk - Wąbrzeźno. Autobus odjeżdża z Ryńska o godz. 830 i w drodze do Wąbrzeźna przejeżdża m.in. przez Trzciano, Przydwórz, Trzcianek i Łabędź.

Autobus kursuje w dni nauki szkolnej według poniższego rozkładu:

Godz. odjazdu Przystanek Godz. odjazdu Przystanek
8:30 Ryńsk (apteka) 11:50 Wąbrzeźno (dworzec)
8:32 Ryńsk I 11:52 Wąbrzeźno ul. Matejki
8:37 Trzciano 11:54 Wąbrzeźno ul. Wolności
8:40 Przydwórz 12:00 Łabędź
8:44 Przydwórz I 12:03 Trzcianek
8:50 Czaple 12:08 Uciąż
8:56 Uciąż 12:15 Czaple
9:01 Trzcianek 12:21 Przydwórz I
9:05 Łabędź 12:25 Przydwórz
9:11 Wąbrzeźno ul. Wolności 12:28 Trzciano
9:13 Wąbrzeźno ul. Matejki 12:32 Ryńsk I
9:15 Wąbrzeźno (dworzec) 12:33 Ryńsk (apteka) 
Czytany 113 razy Ostatnio zmieniany środa, 26 luty 2020 07:20

Adres Gminy

Urząd Gminy Ryńsk
87-200 Wąbrzeźno
ul. Mickiewicza 21
tel.: (56) 687-75-00
fax.: (56) 450-27-02
skrzynka ePUAP: 8uj4g63pcd

Wyślij wiadomość do Urzędu Gminy

 

Galeria Gmina Ryńsk

Template Settings

Theme Colors

Cyan Red Green Oranges Teal

Layout

Wide Boxed Framed Rounded
Patterns for Layour: Boxed, Framed, Rounded
Top