Zdalna Szkoła PLUS w Gminie Ryńsk - laptopy dla szkół

Urząd Gminy Ryńsk zgłosił do Centrum Projektów Polska Cyfrowa (CPPC) wniosek o przekazanie dotacji na zadanie „Zdalna szkoła +” w Gminie Ryńsk. Wniosek był odpowiedzią na ogłoszony przez CPPC projekt „Zdalna szkoła +”.

Pozytywna ocena wniosku Gminy Ryńsk zakończyła się pozyskaniem kwoty 74.978,66 zł ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 Osi Priorytetowej nr I „Powszechny dostęp do szybkiego Internetu” działania 1.1: „Wyeliminowanie terytorialnych różnic w możliwości dostępu do szerokopasmowego Internetu o wysokich przepustowościach” w ramach realizacji projektu grantowego pn. Zdalna Szkoła - wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego.

W ramach tych środków zakupiono 33 laptopy, które Gmina przekazała do szkół, w celu ich użyczenia do nauki zdalnej.

Czytany 1156 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 13 październik 2020 10:38

Adres Gminy

Urząd Gminy Ryńsk
87-200 Wąbrzeźno
ul. Mickiewicza 21
tel.: (56) 687-75-00
fax.: (56) 450-27-02
skrzynka ePUAP: /8uj4g63pcd/SkrytkaESP
Facebook: Gmina Ryńsk

Wyślij wiadomość do Urzędu Gminy

 

Galeria Gmina Ryńsk

Template Settings

Theme Colors

Cyan Red Green Oranges Teal

Layout

Wide Boxed Framed Rounded
Patterns for Layour: Boxed, Framed, Rounded
Top