Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Szanowni Państwo, Drodzy Nauczyciele, Pracownicy Oświaty,

z okazji Dnia Edukacji Narodowej składam serdeczne życzenia wszystkim Pracownikom realizującym i wspierającym proces kształcenia.

Dyrektorom szkół i Nauczycielom życzę, w tym jakże trudnym czasie, wytrwałości w przekazywaniu wiedzy i kształtowaniu postaw młodego pokolenia, satysfakcji z odkrywania talentów i z osiąganych rezultatów.

Dziękuję Państwu za zaangażowanie, gotowość do podejmowania nowych wyzwań i nieustającą otwartość na odkrywanie uczniowskich pasji.

Wszystkim Pracownikom Oświaty życzę satysfakcji z wykonywanego zawodu, z codziennego bycia z uczniami, z możliwości kreowania ich przyszłej drogi zawodowej, a w sferze osobistej zdrowia oraz wszelkiej pomyślności.

W tym szczególnym dniu składam również emerytowanym Nauczycielom i Pracownikom Oświaty najserdeczniejsze życzenia zdrowia, uśmiechu, pogody ducha i realizacji osobistych planów.

Wójt Gminy Ryńsk
Władysław Łukasik