Pilna zbiórka na operację Ignasia

Ignaś cierpi na zespół Di George’a, genetyczną chorobę powodującą wiele dysfunkcji jak problemy ze wzrokiem, rozszczep podniebienia i co najgorsze złożoną wadę serca. Niejednokrotnie wszyscy angażowaliśmy się w pomoc małemu Ignasiowi od zwykłych zbiórek pieniędzy, przez festyny i turnieje charytatywne po słynny #hot16challenge, jednak to tylko kropla w morzu potrzeb na leczenie i rehabilitację malucha.

Niestety mimo wielu pism ze strony rodziców do szpitali w Niemczech, Szwajcarii czy Włoszech, nikt nie zdecydował się na tak poważną operację serca Ignasia.

Na szczęście nagle pojawiło się światełko nadziei. Ośrodek Kardiochirurgii w Linz w Austrii zakwalifikował naszego małego rycerza do korekty serca i chcą zrobić to podczas jednej operacji!.

Jest to być może jedyna szansa dla Ignasia i jego rodziców, jednak przeszkodą są ogromne pieniądze. Koszt operacji, miesięcznego pobytu pooperacyjnego w austriackim szpitalu i transportu medycznego to kwota prawie 75 000 euro, którą wpłacić trzeba tydzień przed planowanym na 24 listopada 2020 roku zabiegiem.

Czasu zostało niewiele, wszystkie ręce na pokład. Zbiórka pieniędzy prowadzona jest na portalu siepomaga.pl oraz na Facebooku, gdzie trwają liczne licytacje.

Szczegółowe informacje oraz odnośniki do zbiórki znajdą Państwo na stronie http://wabrzezno.kujawsko-pomorska.policja.gov.pl/k44/informacje/wiadomosci/111399,PILNA-ZBIORKA-NA-OPERACJE-DLA-SYNA-POLICJANTA.html

Czytany 1092 razy Ostatnio zmieniany środa, 14 październik 2020 07:29

Adres Gminy

Urząd Gminy Ryńsk
87-200 Wąbrzeźno
ul. Mickiewicza 21
tel.: (56) 687-75-00
fax.: (56) 450-27-02
skrzynka ePUAP: /8uj4g63pcd/SkrytkaESP
Facebook: Gmina Ryńsk

Wyślij wiadomość do Urzędu Gminy

 

Galeria Gmina Ryńsk

Template Settings

Theme Colors

Cyan Red Green Oranges Teal

Layout

Wide Boxed Framed Rounded
Patterns for Layour: Boxed, Framed, Rounded
Top