Pilna zbiórka na operację Ignasia

Ignaś cierpi na zespół Di George’a, genetyczną chorobę powodującą wiele dysfunkcji jak problemy ze wzrokiem, rozszczep podniebienia i co najgorsze złożoną wadę serca. Niejednokrotnie wszyscy angażowaliśmy się w pomoc małemu Ignasiowi od zwykłych zbiórek pieniędzy, przez festyny i turnieje charytatywne po słynny #hot16challenge, jednak to tylko kropla w morzu potrzeb na leczenie i rehabilitację malucha.

Niestety mimo wielu pism ze strony rodziców do szpitali w Niemczech, Szwajcarii czy Włoszech, nikt nie zdecydował się na tak poważną operację serca Ignasia.

Na szczęście nagle pojawiło się światełko nadziei. Ośrodek Kardiochirurgii w Linz w Austrii zakwalifikował naszego małego rycerza do korekty serca i chcą zrobić to podczas jednej operacji!.

Jest to być może jedyna szansa dla Ignasia i jego rodziców, jednak przeszkodą są ogromne pieniądze. Koszt operacji, miesięcznego pobytu pooperacyjnego w austriackim szpitalu i transportu medycznego to kwota prawie 75 000 euro, którą wpłacić trzeba tydzień przed planowanym na 24 listopada 2020 roku zabiegiem.

Czasu zostało niewiele, wszystkie ręce na pokład. Zbiórka pieniędzy prowadzona jest na portalu siepomaga.pl oraz na Facebooku, gdzie trwają liczne licytacje.

Czytany 1523 razy Ostatnio zmieniany środa, 14 październik 2020 07:29