Webinarium i dyżur telefoniczny dla przedsiębiorców

Już we wtorek, 8 grudnia o godz. 900 Oddział ZUS w Toruniu organizuje szkolenie online dla klientów. Jego tematem będzie „Mały ZUS Plus - dla małych firm”. W trakcie bezpłatnego webinarium eksperci ZUS wskażą możliwe ulgi w opłacaniu składek. Wyjaśnią, jakie warunki należy spełnić aby skorzystać z ulgi, a także jakie są skutki opłacania niższych składek na ubezpieczenia społeczne lub ich niepłacenia w ogóle - informuje Krystyna Michałek, rzecznik regionalny ZUS województwa kujawsko-pomorskiego.

Zapisy na webinarium przyjmowane są do 7 grudnia do godz. 1200 na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W treści należy wskazać datę i temat webinarium, liczbę uczestników (imiona i nazwiska), a także numer telefonu do kontaktu.

Dodatkowo ZUS organizuje dyżur telefoniczny o tematyce ulg w opłacaniu składek. Odbędzie się on 11 grudnia w godz. od 1000 do 1300 pod numerem telefonu 56 450 69 24 oraz pod numerem 56 450 69 17 - dodaje rzeczniczka.

Krystyna Michałek
Rzecznik Regionalny ZUS