Wręczenie certyfikatu Ambasadora Polskiej Strefy Inwestycji Gminie Ryńsk

29 marca 2021 roku w świetlicy w Wałyczu odbyło się oficjalne wręczenie certyfikatu Ambasadora Polskiej Strefy Inwestycji, który Gminie Ryńsk przyznała w lutym br. Rada Rozwoju Obszaru Gospodarczego Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej (link do artykułu z lutego).

W uroczystości udział wziął Pan Maciej Kazienko, wiceprezes zarządu PSSE, Pani Joanna Gasek Zastępca Dyrektora Działu Inwestycji Strefowych PSSE Oddział Toruń, Pan Krzysztof Maćkiewicz Starosta wąbrzeski oraz Pan Władysław Łukasik Wójt Gminy Ryńsk.

Choć głównym celem spotkania było oficjalne przekazanie wyróżnienia to poruszone zostały również bardzo ważne kwestie związane z przyszłością terenów inwestycyjnych w Wałyczu. Mamy poczucie, że pojawienie się pierwszego inwestora to kwestia czasu.

  002 
Czytany 946 razy Ostatnio zmieniany środa, 31 marzec 2021 12:16

Adres Gminy

Urząd Gminy Ryńsk
87-200 Wąbrzeźno
ul. Mickiewicza 21
tel.: (56) 687-75-00
fax.: (56) 450-27-02
skrzynka ePUAP: /8uj4g63pcd/SkrytkaESP
Facebook: Gmina Ryńsk

Wyślij wiadomość do Urzędu Gminy

 

Galeria Gmina Ryńsk

Template Settings

Theme Colors

Cyan Red Green Oranges Teal

Layout

Wide Boxed Framed Rounded
Patterns for Layour: Boxed, Framed, Rounded
Top