Wręczenie certyfikatu Ambasadora Polskiej Strefy Inwestycji Gminie Ryńsk

29 marca 2021 roku w świetlicy w Wałyczu odbyło się oficjalne wręczenie certyfikatu Ambasadora Polskiej Strefy Inwestycji, który Gminie Ryńsk przyznała w lutym br. Rada Rozwoju Obszaru Gospodarczego Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej (link do artykułu z lutego).

W uroczystości udział wziął Pan Maciej Kazienko, wiceprezes zarządu PSSE, Pani Joanna Gasek Zastępca Dyrektora Działu Inwestycji Strefowych PSSE Oddział Toruń, Pan Krzysztof Maćkiewicz Starosta wąbrzeski oraz Pan Władysław Łukasik Wójt Gminy Ryńsk.

Choć głównym celem spotkania było oficjalne przekazanie wyróżnienia to poruszone zostały również bardzo ważne kwestie związane z przyszłością terenów inwestycyjnych w Wałyczu. Mamy poczucie, że pojawienie się pierwszego inwestora to kwestia czasu.

Czytany 2045 razy Ostatnio zmieniany środa, 31 marzec 2021 12:16