Bezpłatne webinarium dotyczące możliwości wsparcia dla firm

Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna oraz Bank Gospodarstwa Krajowego serdecznie zapraszają na bezpłatne webinarium dotyczące możliwości wsparcia dla firm z powiatu wąbrzeskiego i chełmińskiego.

Podczas spotkania przedsiębiorcy poznają możliwości uzyskania wsparcia w formie zwolnienia z podatku dochodowego PIT/CIT na 12 lub 15 lat. Wsparcie oferowane jest na nowe projekty inwestycyjne zarówno dla dużych firm, jak i podmiotów z sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw.

W drugiej części wydarzenia Bank Gospodarstwa Krajowego przybliży swoją ofertę na temat korzystnych pożyczek, kredytów oraz gwarancji a także wsparcia w ramach pakietu pomocowego dla firm dotkniętych skutkami pandemii.

Webinarium odbędzie się w czwartek 20 maja o godzinie 11:00 w aplikacji MS Teams. Eksperci będą dostępni dla uczestników webinarium również po jego zakończeniu.

Zapisy na wydarzenie przyjmujemy do 19 maja na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Link do spotkania zostanie przesłany na adres podany w zgłoszeniu.

zaproszenie na webinarium

Czytany 616 razy Ostatnio zmieniany piątek, 14 maj 2021 08:21

Adres Gminy

Urząd Gminy Ryńsk
87-200 Wąbrzeźno
ul. Mickiewicza 21
tel.: (56) 687-75-00
fax.: (56) 450-27-02
skrzynka ePUAP: /8uj4g63pcd/SkrytkaESP
Facebook: Gmina Ryńsk

Wyślij wiadomość do Urzędu Gminy

 

Galeria Gmina Ryńsk

Template Settings

Theme Colors

Cyan Red Green Oranges Teal

Layout

Wide Boxed Framed Rounded
Patterns for Layour: Boxed, Framed, Rounded
Top