Kolonie dla dzieci rolników w Białym Dunajcu

Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Oświatowo - Wychowawczych im. Teresy Kras organizuje dla dzieci rolników kolonie w Białym Dunajcu k/Zakopanego. Dzięki dotacjom z Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy oraz Funduszu Składkowego Ubezpieczenia Społecznego Rolników koszt dla Rodziców wyniesie tylko 100 zł za dziecko.

Warunki, które należy spełnić, aby dziecko rolnika mogło skorzystać z dofinansowania:

1. data urodzenia dziecka – od 1 stycznia 2005 r. (wiek: do 16 lat)
  2. jedno z rodziców (prawnych opiekunów) jest ubezpieczone w pełnym zakresie w KRUS (Kasie Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego - jednocześnie w zakresie emerytalno-rentowym oraz wypadkowym, chorobowym i macierzyńskim) lub pobiera rentę bądź emeryturę z KRUS.
    Uwaga: ubezpieczenie w KRUS tylko w zakresie emerytalno–rentowym wyklucza z możliwości dofinansowania kolonii
    Uwaga: rodzic/opiekun prawny musi być ubezpieczony w KRUS w trakcie trwania turnusu kolonijnego.
  3. dostarczenie przez Rodziców kompletu uzupełnionych i podpisanych dokumentów:
    • zaświadczenie z KRUS o podleganiu ubezpieczeniu,
    • Karta uczestnika (4 strony)

Więcej informacji uzyskać można kontaktując się z organizatorem:

Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Oświatowo - Wychowawczych im. Teresy Kras
ul. Kościelna 5a/1, 20-307 Lublin
www.stowarzyszenie-kras.pl
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.tel. (0-81) 746 19 85 wew.2

Program kolonii (PDF)

Informacje dla Rodziców (PDF)

Karta kwalifikacyjna KRUS (PDF)

Czytany 1511 razy Ostatnio zmieniany piątek, 21 maj 2021 12:39