Kolonie nad Bałtykiem dla dzieci rolników

Krajowa Rada Izb Rolniczych zaprasza na kolonie 2021 nad Morzem Bałtyckim.

Pogorzelica jest urokliwą miejscowością wypoczynkową z letnim kąpieliskiem, położoną w malowniczym regionie Wybrzeża Rewalskiego, nad Morzem Bałtyckim. Czyste, piaszczyste plaże, przylegające do kąpieliska, ciągną się tutaj przez 200 m linii brzegowej. Tutejsze, doskonałej jakości wody, wielokrotnie otrzymywały również odznaczenie Błękitnej Flagi.

Ośrodek CIS położony jest w bezpośredniej strefie nadmorskiej, na pięknym, zalesionym terenie o powierzchni 10 ha. Na terenie obiektu znajduje się duży teren rekreacyjny: boiska do koszykówki, siatkówki, piłki nożnej, plac zabaw i miejsce na ognisko. Zakwaterowanie w pokojach z pełnym węzłem sanitarnym.

Oferta skierowana jest do dzieci w wieku do 16. roku życia, których jedno z rodziców bądź opiekunów prawnych jest w pełnym zakresie ubezpieczony w KRUS (wymagany dokument z placówki terenowej KRUS). Odpłatność za jedno dziecko z rodziny rolniczej wynosi 600,00 zł. Kolonie planowane są w terminie od 3.08 do 11.08.2021 r.

Więcej informacji można uzyskać u Pani Agnieszki Bocianowskiej z Biura Powiatowego Kujawsko-Pomorskiej Izby Rolniczej w Wąbrzeźnie, numer telefonu 605 893 478.

Liczba miejsc ograniczona.

Oferta Kolonie 2021 (PDF)

 

Czytany 526 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 10 czerwiec 2021 12:18

Adres Gminy

Urząd Gminy Ryńsk
87-200 Wąbrzeźno
ul. Mickiewicza 21
tel.: (56) 687-75-00
fax.: (56) 450-27-02
skrzynka ePUAP: /8uj4g63pcd/SkrytkaESP
Facebook: Gmina Ryńsk

Wyślij wiadomość do Urzędu Gminy

 

Galeria Gmina Ryńsk

Template Settings

Theme Colors

Cyan Red Green Oranges Teal

Layout

Wide Boxed Framed Rounded
Patterns for Layour: Boxed, Framed, Rounded
Top