Przypominamy o zasadach obsługi interesanta w Urzędzie Gminy Ryńsk

Szanowni Państwo,

Informujemy i przypominamy, że w związku z utrzymującym się stanem epidemii w Urzędzie Gminy Ryńsk nadal obowiązują ograniczenia dotyczące bezpośredniej obsługi.

Obsługa interesantów odbywa się na parterze budynku Urzędu Gminy w specjalnie do tego dostosowanych stanowiskach. Przypominamy, że wizyta w urzędzie powinna być jednak ograniczona do niezbędnego minimum i trwać możliwie krótko oraz być ograniczona wyłącznie do osób, których obecność jest niezbędna podczas załatwienia spraw.

Nadal jednak zachęcamy - jeśli tylko istnieje taka możliwość - aby formalności załatwiać drogą elektroniczną lub pocztą tradycyjną:

• na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - można wysyłać pisma zwykłe oraz wnioski,
  • za pomocą https://epuap.gov.pl - można wypełniać i składać wnioski elektronicznie,
  • za pomocą poczty tradycyjnej - można wysyłać wnioski podpisane własnoręcznie na adres: Urząd Gminy Ryńsk, ul. Mickiewicza 21, 87-200 Wąbrzeźno.

W celu uzyskania informacji prosimy o kontakt telefoniczny z sekretariatem: 56 687 75 00 lub bezpośrednio z pracownikiem zajmującym się daną sprawą.

Dokumenty można składać także w skrzynkach pocztowych umieszczonych na budynkach Urzędu Gminy i Ośrodka Pomocy Społecznej.

Wybierając się do urzędu prosimy pamiętać o zasłanianiu ust i nosa, zachowaniu bezpiecznej odległości oraz korzystania z urządzenia z płynem do dezynfekcji rąk, znajdującego się przy drzwiach wejściowych do biura.

Bezpośrednia obsługa interesantów

• Urzędu Gminy i Zakładu Komunalnego prowadzona jest w biurze przy ul. Mickiewicza 21 w godz. 800 - 1500
  • Ośrodka Pomocy Społecznej prowadzona jest w siedzibie ośrodka przy ul. Mickiewicza 12 w godz. 800 - 1500
Czytany 1676 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 10 sierpień 2021 12:31