Zapraszamy do udziału w XXXI Olimpiadzie Wiedzy Rolniczej

Zapraszamy do udziału w XXXI Olimpiadzie Wiedzy Rolniczej. W olimpiadzie mogą wziąć udział właściciele gospodarstw rolnych oraz osoby gospodarujące z rodzicami, posiadający grunty rolne na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Olimpiada przeznaczona jest dla rolników w wieku od 18 do 40 lat.

Mogą startować rolnicy prowadzący własną, dodatkową działalność w ramach gospodarstwa, nie mogą natomiast startować w olimpiadzie osoby pracujące dodatkowo poza gospodarstwem oraz uczniowie szkół i uczelni dziennych. Mogą w niej również startować ubiegłoroczni zwycięzcy powiatowych olimpiad.

Olimpiada odbywa się w dwóch etapach: eliminacje powiatowe i finał wojewódzki. Eliminacje powiatowe przeprowadzone zostaną 1 października 2021 r. w każdym powiecie w województwie kujawsko-pomorskim o godz. 1000

Finał wojewódzki odbędzie się w dniu 8 października 2021 r. w Centrum Transferu Wiedzy i Innowacji im. Leona Janty-Połczyńskiego w Minikowie w godz. 800 - 1330.

Szczegóły u specjalistów w Powiatowych Zespołach Doradztwa Rolniczego i na www.kpodr.pl

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”.
Operacja realizowana przez Kujawsko-Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Minikowie
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi
Operacja wspófinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Schematu II Pomocy Technicznej „Krajowa Sieć Obszarów Wiejskich” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020

Czytany 1204 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 27 wrzesień 2021 09:18