Mikrodotacje w ramach projektu "Inicjuj z FIO 3.0"

Stowarzyszenie Towarzystwo Rozwoju Gminy Płużnica wraz ze Stowarzyszeniem Kujawsko-Pomorski Ośrodek Wsparcia Inicjatyw Pozarządowych TŁOK realizuje projekt „Inicjuj z FIO 3.0”, w ramach którego przyznawane będą mikrodotacje na oddolne działania mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego.

Jest to kontynuacja programu grantowego realizowanego od 2014 roku. W ramach „Inicjuj z FIO 3.0” w 2022 roku przewidywany jest jeden konkurs.

W ramach projektu przyznawane będą mikrodotacje:

  • do wysokości 10 000 zł na rozwój organizacji dla:
    • młode organizacje pozarządowe - działające nie dłużej niż 60 miesięcy
  • do wysokości 5 000 zł na działanie ze sfer pożytku publicznego dla:
    • grupy nieformalne - składające się z min. 3 osób, realizujących działania społecznie użyteczne
    • grupy samopomocowe - sąsiedzkie, osiedlowe itp.

Dotację można przeznaczyć m.in. na realizację działań w każdej ze sfer pożytku publicznego, sprzęt związany z obszarem działań młodej organizacji pozarządowej, podniesienie kwalifikacji pracowników/wolontariuszy organizacji, opracowanie merytorycznych planów rozwoju, adaptację lokalu.

Przyjdź na spotkanie i dowiedz się więcej!

Ogłoszenie konkursu i nabór wniosków od 20 stycznia 2022 r. do 13 lutego 2022 r..

Dokumentacja konkursowa dostępna będzie na stronie internetowej www.trgp.org.pl.

Spotkanie informacyjno-promocyjne dla powiatu wąbrzeskiego odbędzie się dnia 31.01.2021 r. (poniedziałek), Stowarzyszenie Towarzystwo Rozwoju Gminy Płużnica, Płużnica 37A, sala szkoleniowa, godz. 900.

Zgłoszenia przyjmowane będą pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pod numerem telefonu 726 088 405. W treści zgłoszenia proszę podać: imię i nazwisko, numer telefonu, datę i miejsce spotkania oraz nazwę reprezentowanej organizacji pozarządowej/grupy nieformalnej lub samopomocowej.

 

Projekt Inicjuj z FIO 3.0 dofinansowany z Narodowego Instytutu Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Program Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWE FIO na lata 2021-2030

 

Inicjuj z FIO 3.0

Czytany 337 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 18 styczeń 2022 13:39

Adres Gminy

Urząd Gminy Ryńsk
87-200 Wąbrzeźno
ul. Mickiewicza 21
tel.: (56) 687-75-00
fax.: (56) 450-27-02
skrzynka ePUAP: /8uj4g63pcd/SkrytkaESP
Facebook: Gmina Ryńsk

Wyślij wiadomość do Urzędu Gminy

 

Galeria Gmina Ryńsk

Template Settings

Theme Colors

Cyan Red Green Oranges Teal

Layout

Wide Boxed Framed Rounded
Patterns for Layour: Boxed, Framed, Rounded
Top