Ankieta dotycząca zagospodarowania bioodpadów

Szanowni Państwo, wszyscy mieszkańcy kompostujący bioodpady w przydomowych kompostownikach mają obowiązek złożyć ankietę dotyczącą ilości kompostowanych odpadów na nieruchomości. Celem badania jest oszacowanie ilości bioodpadów poddawanych recyklingowi (wytworzonych i poddanych kompostowaniu) na terenie Gminy Ryńsk w 2021 roku.

Wypełnienie ankiety jest obowiązkowe dla osób, które korzystają ze zwolnienia z opłaty za odpady komunalne.

Ankietę można wypełnić przez internet lub w wersji papierowej. Druk ankiety można otrzymać w Urzędzie Gminy Ryńsk lub pobrać tutaj.

Ankietę należy przekazać do Urzędu Gminy Ryńsk: w wersji elektronicznej wypełniając poniższy formularz albo wypełnioną i podpisaną wersję papierową wysłać pocztą na adres Urzędu Gminy Ryńsk, ul. Mickiewicza 21, 87-200 Wąbrzeźno lub na email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do 18 marca 2022 r.

Wypełnij ankietę online

Czytany 1639 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 03 marzec 2022 11:39