Niskie podatki - dowiedz się więcej

Ministerstwo Finansów (MF) i Krajowa Administracja Skarbowa (KAS) zapraszają na cykl stacjonarnych spotkań informacyjnych, które odbędą się we wszystkich województwach. Trwają również webinary online organizowane we współpracy z PFR Portal. Udział w spotkaniach informacyjnych jest bezpłatny.

Tematem spotkań informacyjnych są zmiany w systemie podatkowym wprowadzone ustawą z 9 czerwca 2022 r. o zmianie ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych oraz niektórych innych ustaw. Spotkania stacjonarne są otwarte dla wszystkich zainteresowanych i nie jest wymagana wcześniejsza rejestracja uczestników. Pracownicy KAS i eksperci ZUS omówią kwestie związane m.in. z obniżeniem stawki PIT z 17 do 12 proc., likwidacją tzw. ulgi dla klasy średniej czy możliwością odliczenia składki na ubezpieczenie zdrowotne przez niektórych przedsiębiorców. W trakcie spotkań będzie możliwość zadawania pytań ekspertom.

Termin i miejsce spotkania

29.06.2022 r., godz. 900 i godz. 1700
Kujawsko-Pomorski Urząd Wojewódzki w Bydgoszczy
ul. Jagiellońska 3

Webinary online

Przypominamy, że od 13 czerwca br. odbywają się spotkania online - Niskie podatki, realizowane we współpracy z PFR Portal. Udział w tych spotkaniach możliwy jest po wcześniejszej rejestracji na stronie https://pfrportal.pl/niskie-podatki/

Harmonogram dostępny na https://www.gov.pl/web/kas/niskie-podatki--zapraszamy-na-bezplatne-spotkania-informacyjne

Więcej informacji o założeniach zmian podatkowych na stronie https://www.podatki.gov.pl/niskiepodatki/

Czytany 634 razy

Adres Gminy

Urząd Gminy Ryńsk
87-200 Wąbrzeźno
ul. Mickiewicza 21
tel.: (56) 687-75-00
fax.: (56) 450-27-02
skrzynka ePUAP: /8uj4g63pcd/SkrytkaESP
Facebook: Gmina Ryńsk

Wyślij wiadomość do Urzędu Gminy

 

Galeria Gmina Ryńsk

Template Settings

Theme Colors

Cyan Red Green Oranges Teal

Layout

Wide Boxed Framed Rounded
Patterns for Layour: Boxed, Framed, Rounded
Top