Najlepsi uczniowie nagrodzeni Nagrodą Wójta

W dniach 22-23 czerwca br. w szkołach odbyła się uroczystość wręczenia Nagród Wójta Gminy Ryńsk uczniom, którzy osiągnęli bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie w roku szkolnym 2021/2022.

Nagrody rzeczowe w postaci rowerów dla absolwentów oraz książki dla uczniów kl. IV-VII wręczył Pan Władysław Łukasik - Wójt Gminy Ryńsk, który jednocześnie pogratulował uczniom osiągniętych wyników w nauce, a także w konkursach przedmiotowych, artystycznych oraz sportowych. Jednocześnie podziękował za sumienną pracę i zaangażowanie nauczycielom oraz rodzicom za wsparcie.

Oto nagrodzeni uczniowie:

Szkoła Podstawowa w Jarantowicach

Absolwenci

Martyna Gryczkowska, Przemysław Leja, Miłosz Skowroński, Paulina Sroka.

Uczniowie kl. IV-VII

Lena Rosłan, Oliwia Bieda, Aleksandra Dulska, Oliwia Imiałek, Robert Jurkiewicz, Oskar Śliwiński, Julia Bestjan, Oliwia Krawczyk, Lena Matuszak, Patrycja Politowska.

Szkoła Podstawowa w Myśliwcu

Absolwenci

Malwina Balińska, Izabela Barszczyk, Narea Carreton-Feter, Marta Ciupak, Alan Narewski, Krzysztof Sądowski.

Uczniowie kl. IV-VII

Lena Czerwińska, Kasandra Królczyk, Zofia Przytuła, Błażej Pytel, Kacper Samociuk, Edyta Sądowska, Agata Stefańska, Urszula Zrada, Emilia Barańska, Amelia Jamroży, Monika Rzepecka, Bartosz Cisło, Julia Filak, Krzysztof Kotłowski, Ignacy Plewa, Agnieszka Sądowska, Dominika Witkowska, Agata Kołodziejska, Zuzanna Lipińska.

Szkoła Podstawowa im. Mikołaja z Ryńska w Ryńsku

Absolwenci

Julia Cieślak, Michalina Siwek, Piotr Nędza, Katarzyna Gaweł, Agata Brudz, Zuzanna Kordunowska.

Uczniowie kl. IV-VII

Lena Barska, Eliza Ciupak, Maciej Jaworski, Nina Kamińska, Franciszek Kwiatkowski, Maja Marszałkowska, Lena Neumann, Aleksandra Orzechowska, Emilia Płochacka, Mikołaj Kowalik, Michał Luntkowski, Stanisław Czerwiński, Nikodem Drapała, Katarzyna Jankowska, Sylwester Łasiński, Blanka Kamińska, Oliwia Iwańska, Dawid Gaweł.

Szkoła Podstawowa im. gen. Tadeusza Kościuszki w Zieleniu

Absolwenci

Jakub Wzorek, Seweryn Kańczewski, Paweł Dąbrowski, Dominik Berg.

Uczniowie kl. IV-VII

Bartosz Ulaszewski, Szymon Stępniak, Marcel Popielec, Weronika Jaworska, Aleksandra Szymańska, Karol Żonakowski, Karolina Sieradzka, Błażej Król, Julia Stępień, Patrycja Bartkowska, Lidia Kwiatkowska.

Nagrody Wójta 2022 SP Jarantowice 1Nagrody Wójta 2022 SP Jarantowice 2Nagrody Wójta 2022 SP Jarantowice 3Nagrody Wójta 2022 SP Jarantowice 4 Nagrody Wójta 2022 SP Myśliwiec 1Nagrody Wójta 2022 SP Myśliwiec 2Nagrody Wójta 2022 SP Myśliwiec 3Nagrody Wójta 2022 SP Myśliwiec 4Nagrody Wójta 2022 SP Myśliwiec 5 Nagrody Wójta 2022 SP Ryńsk 1Nagrody Wójta 2022 SP Ryńsk 2Nagrody Wójta 2022 SP Ryńsk 3Nagrody Wójta 2022 SP Ryńsk 4Nagrody Wójta 2022 SP Ryńsk 5Nagrody Wójta 2022 SP Ryńsk 6 Nagrody Wójta 2022 SP Zieleń 1Nagrody Wójta 2022 SP Zieleń 2Nagrody Wójta 2022 SP Zieleń 3Nagrody Wójta 2022 SP Zieleń 4Nagrody Wójta 2022 SP Zieleń 5Nagrody Wójta 2022 SP Zieleń 6

Czytany 217 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 27 czerwiec 2022 07:00

Adres Gminy

Urząd Gminy Ryńsk
87-200 Wąbrzeźno
ul. Mickiewicza 21
tel.: (56) 687-75-00
fax.: (56) 450-27-02
skrzynka ePUAP: /8uj4g63pcd/SkrytkaESP
Facebook: Gmina Ryńsk

Wyślij wiadomość do Urzędu Gminy

 

Galeria Gmina Ryńsk

Template Settings

Theme Colors

Cyan Red Green Oranges Teal

Layout

Wide Boxed Framed Rounded
Patterns for Layour: Boxed, Framed, Rounded
Top