Nabór deklaracji wstępnych do Programu Priorytetowego „Ciepłe Mieszkanie”

W związku z ogłoszeniem przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu naboru wniosków o dofinansowanie w ramach programu priorytetowego „Ciepłe Mieszkanie” dla gmin, informujemy, że rusza nabór deklaracji wstępnych dla osób zainteresowanych wzięciem udziału w programie.

Program „Ciepłe Mieszkanie” skierowany jest do osób fizycznych posiadających tytuł prawny wynikający z prawa własności lub ograniczonego prawa rzeczowego do lokalu mieszkalnego znajdującego się w budynku wielorodzinnym. Dofinansowanie może zostać przeznaczone na przedsięwzięcia dotyczące wymiany wszystkich nieefektywnych źródeł ciepła na paliwa stałe służących do ogrzewania lokalu mieszkalnego na efektywne źródła ciepła lub podłączenie do efektywnego źródła ciepła w budynku.

Deklarację można wypełnić przez internet lub w wersji papierowej. Druk deklaracji można otrzymać w Urzędzie Gminy Ryńsk lub pobrać tutaj.

Deklarację należy przekazać do Urzędu Gminy Ryńsk: w wersji elektronicznej wypełniając poniższy formularz albo wypełnioną i podpisaną wersję papierową wysłać pocztą na adres Urzędu Gminy Ryńsk, ul. Mickiewicza 21, 87-200 Wąbrzeźno lub na email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do 09 grudnia 2022 r.

Więcej informacji pod numerem 56 687 75 49 lub 56 687 75 23.

Do pobrania: Wstępna deklaracja chęci skorzystania z dofinansowania w ramach programu „Ciepłe Mieszkanie”

Czytany 1314 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 01 grudzień 2022 13:04

Adres Gminy

Urząd Gminy Ryńsk
87-200 Wąbrzeźno
ul. Mickiewicza 21
tel.: (56) 687-75-00
fax.: (56) 450-27-02
skrzynka ePUAP: /8uj4g63pcd/SkrytkaESP
Facebook: Gmina Ryńsk

Wyślij wiadomość do Urzędu Gminy

 

Galeria Gmina Ryńsk

Template Settings

Theme Colors

Cyan Red Green Oranges Teal

Layout

Wide Boxed Framed Rounded
Patterns for Layour: Boxed, Framed, Rounded
Top