Sadza płonie. Czad zabija. Żyj!

Kampania społeczna "Sadza płonie. Czad zabija. Żyj!" organizowana przez Międzywojewódzki Cech Kominiarzy pod Honorowym Patronatem Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej, Głównego Urzędu Nadzoru Budowlanego, Związku Rzemiosła Polskiego ,TVP3 Kraków jest kontynuacją poprzednich kampanii społecznych „Czyszczone kominy to mniejszy smog” oraz "Zaproś kominiarza".

Sezon ogrzewczy 2022/2023 może być wyjątkowo niebezpieczny!

Krajowa Izba Kominiarzy dostrzega zagrożenie, które może pojawić się z początkiem sezonu grzewczego 2022/2023, a związanego z falowym powrotem i podłączeniem urządzeń grzewczych na paliwa stałe do przewodów kominowych, które już tych urządzeń nie obsługiwały.

Komunikat Prezesa Krajowej Izby Kominiarzy do właścicieli i zarządców budynków (PDF)

Komunikat Międzywojewódzkiego Cechu Kominiarzy do właścicieli, zarządców i użytkowników budynków w związku z kampanią społeczną „Sadza płonie. Czad zabija. Żyj!" (PDF)

2022 2023 sadza plonie czad zabija plakat

Czytany 761 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 19 wrzesień 2022 12:38