Nabór młodzieży do Młodzieżowej Rady Gminy

Stowarzyszenie Młodych Gminy Płużnica ogłasza nabór do Młodzieżowej Rady Ekologicznej. Jeśli chcesz mieć realny wpływ na działania ekologiczne podejmowane w powiecie, lubisz pracować w grupie i nie jest Ci obce działanie na rzecz dobra wspólnego, zapraszamy Ciebie do Młodzieżowej Rady Ekologicznej!

Jeśli mieszkasz w powiecie wąbrzeskim i masz od 11 do 19 lat, wejdź na stronę Stowarzyszenia Młodych Gminy Płużnica: https://www.smgp.org.pl/ekopoglady/ Wypełnij formularz rekrutacyjny, w którym możesz opisać swój pomysł na akcję ekologiczną w powiecie wąbrzeskim.

Zgłoszenia przyjmowane są do 20 października 2022 roku.

Młodzieżowa Rada Ekologiczna plakat

Czytany 672 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 11 październik 2022 06:18

Adres Gminy

Urząd Gminy Ryńsk
87-200 Wąbrzeźno
ul. Mickiewicza 21
tel.: (56) 687-75-00
fax.: (56) 450-27-02
skrzynka ePUAP: /8uj4g63pcd/SkrytkaESP
Facebook: Gmina Ryńsk

Wyślij wiadomość do Urzędu Gminy

 

Galeria Gmina Ryńsk

Template Settings

Theme Colors

Cyan Red Green Oranges Teal

Layout

Wide Boxed Framed Rounded
Patterns for Layour: Boxed, Framed, Rounded
Top